До них відносяться яблука, багаті антиоксидантами, а також риба, що захищає клітини. Ці нутрієнти повинні обов’язково бути присутніми в дієті кожної людини.

Провідний австралійський експерт-нутриціоніст доктор Вінсент Кандравіната (Vincent Candrawinata) підкреслює, що до 35% всіх злоякісних новоутворень пов’язані з неправильним харчуванням. Не існує якогось одного продукту харчування, здатного запобігти рак, але правильна комбінація страв має істотне значення. Доктор Вінсент назвав нутрієнти, які обов’язково потрібно включити в свій раціон, оскільки вони дійсно здатні боротися з пухлинами.

Багаті антиоксидантами яблука. Якщо в раціоні людини присутня багато фенолових антиоксидантів, то це ефективно позбавляє організм від вільних радикалів ще до того, як вони зашкодять клітини. Феноли це рослинні компоненти, які при активації можуть запобігати запалення, серцево-судинні захворювання і інфекції. Одним з найпотужніших джерел фенолів є яблука, тому ці фрукти рекомендується їсти кожен день. Феноли присутні в ягодах, наприклад, чорниця багата антоціанінами, які знижують кількість біомаркерів раку кишечника.

Фолати. Вони відносяться до вітамінів групи B, які природним чином присутні в багатьох продуктах харчування. Їх робота-це створення нових кровоносних клітин. Фолати обов’язково потрібно включати в свій раціон, вони захищають від пухлин кишечника, прямої кишки і грудей. Ось чому сніданок краще починати зі збагачених фолатами пластівців, цільнозернових продуктів і яєць. До інших харчових джерел фолатів відносять кавуни, полуницю і спаржу.

Харчові волокна. Вони вкрай необхідні для нормального здоров’я травної системи, волокна допомагають запобігати деякі пухлини. Дослідження показують, що клітковина знижує ймовірність розвитку шлунково-кишкових новоутворень, раку грудей. Налягайте на квасолю, темні листові овочі, шпинат, а також хрестоцвіті онлайн казино овочі на кшталт броколі, цвітної капусти, брюссельської капусти і простої білокачанної капусти.

Жирні кислоти. Це різновид «хорошого» жиру, вкрай необхідного для підтримки здоров’я. Жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 можна отримувати тільки за допомогою продуктів харчування. Велика їх кількість міститься в жирній рибі, кислоти запобігають пухлині кишечника і передміхурової залози. Включіть в свій раціон форель, сардини, оселедець, а також насіння, волоські горіхи і сою. Про це повідомляє The Daily Mail.