ГоловнаНовини Здоров'яВиявлена маловідома властивість томатної пасти

Виявлена маловідома властивість томатної пасти

Томатна паста не відноситься до вишуканих продуктів харчування. Тим часом, саме її медики рекомендують включати в щоденний раціон. Ряд досліджень підтвердило, що томатна паста як ніякий інший продукт підсилює захист організму від шкідливої ​​дії ультрафіолету і, таким чином, захищає від передчасного старіння.

томатна пастаВченим добре відомо, що процес старіння провокується руйнуванням клітин організму вільними радикалами, які активізуються через погану екологію, неправильне харчування, шкідливі звички і т.д. Нейтралізувати ж дію вільних радикалів можуть тільки природні антиоксиданти, що містяться в деяких продуктах харчування та виробляються самим організмом.
 
Дослідження показали, що з томатної пасти організм може отримати набагато більше натурального антиоксиданту лікопіну, ніж зі свіжих помідорів, які традиційно вважаються його кращим джерелом. За словами дослідників, концентрація лікопіну в пасті в п’ять разів більше, ніж у помідорах. Після експерименту з вживанням того й іншого продукту, фахівці заявили, що пара чайних ложок томатної пасти захищають шкіру від дії шкідливих ультрафіолетових променів так само ефективно, як і кілька з’їдених помідорів.
 
Медики наполягають на щоденному вживанні лікопіну. Під впливом цього природного компонента посилюється самозахист клітин від шкідливих сонячних променів. В результаті продовжується молодість організму.

Читайте також:  Названі наслідки вживання гороху і кабачків

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТАКІ КОРИСНІ ПОМІДОРИ

МЕДИКИ ВИЯВИЛИ НОВУ КОРИСНУ ВЛАСТИВІСТЬ ПОМІДОРІВ

НАЙКОРИСНІШІ ОВОЧІ