Томатна паста не відноситься до вишуканих продуктів харчування. Тим часом, саме її медики рекомендують включати в щоденний раціон. Ряд досліджень підтвердило, що томатна паста як ніякий інший продукт підсилює захист організму від шкідливої ​​дії ультрафіолету і, таким чином, захищає від передчасного старіння.

Вченим добре відомо, що процес старіння провокується руйнуванням клітин організму вільними радикалами, які активізуються через погану екологію, неправильне харчування, шкідливі звички і т.д. Нейтралізувати ж дію вільних радикалів можуть тільки природні антиоксиданти, що містяться в деяких продуктах харчування та виробляються самим організмом.
 
Дослідження показали, що з томатної пасти організм може отримати набагато більше натурального антиоксиданту лікопіну, ніж зі свіжих помідорів, які традиційно вважаються його кращим джерелом. За словами дослідників, концентрація лікопіну в пасті в п’ять разів більше, ніж у помідорах. Після експерименту з вживанням того й іншого продукту, фахівці заявили, що пара чайних ложок томатної пасти захищають шкіру від дії шкідливих ультрафіолетових променів так само ефективно, як і кілька з’їдених помідорів.
 
Медики наполягають на щоденному вживанні лікопіну. Під впливом цього природного компонента посилюється самозахист клітин від шкідливих сонячних променів. В результаті продовжується молодість організму.

Читайте також:  Кава захищає від небезпечного ушкодження нирок (скільки потрібно пити?)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТАКІ КОРИСНІ ПОМІДОРИ

МЕДИКИ ВИЯВИЛИ НОВУ КОРИСНУ ВЛАСТИВІСТЬ ПОМІДОРІВ

НАЙКОРИСНІШІ ОВОЧІ