ГоловнаНовини Здоров'яВказані випадки, коли не варто вірити в діагноз про рак

Вказані випадки, коли не варто вірити в діагноз про рак

Ракові хвороби страшать багатьох, але страх заважає розсудливо мислити, і цим користуються шахраї. Фахівці розповіли про випадки, коли не потрібно вірити в лякаючий діагноз і допускати у себе рак.

Що таке рак?

Один з найчастіших випадків обману пов’язаний з повідомленням діагнозу по телефону. Шахрай, дізнавшись про те, що людина здавала аналіз крові, може представлятися онкологом і стверджувати, що отримані «погані результати». Він постарається переконати людину в тому, що у неї рак.

Найчастіше жертвами такого обману стають літні люди. Шахраї під виглядом лікаря може запропонувати їм пройти курс ліків до госпіталізації, яка нібито їх чекає.

Читайте також:  7 порад, щоб споживати на 200 «порожніх» калорій в день менше

Лікарі радять тим, хто чує на свою адресу діагноз про рак, насамперед не панікувати, а перевіряти отримані дані. Зокрема, здати аналізи в державній поліклініці або в надійній лабораторії.

Також не потрібно вірити діагнозам, які озвучуються лаборантами, медсестрами або іншим персоналом. Важливо отримувати всю інформацію тільки з перших вуст – від онколога.

Засновник однієї з компаній по діагностиці онкологічних захворювань Олексій Ремез пояснив, що кожна з діагностичних процедур, які можуть проводитися (МРТ, КТ, ПЕТ КТ) дозволяє побачити новоутворення, але зовсім не обов’язково, що це рак. Ремез підкреслив, що рак діагностується тільки за результатами морфологічного дослідження і тому ніхто з провідних обстеження не може говорити про онкологічної хвороби.

Читайте також:  Про які хвороби говорять брови і вії, які випадають

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News