Популярний австралійський дієтолог Луїза Каванух розповіла про продукти, яких багато хто намагається уникати, будучи свято впевненими в їх шкоді, проте вони, навпаки, корисні для здоров’я.

Існують продукти, які вважаються жирними і калорійними, завдяки чому вони успішно ігноруються багатьма людьми. Однак не все так погано.

Качиний жир

Всупереч поширеній думці, качиний жир насправді містить велику кількість мононенасичених жирних кислот, що робить його дуже корисним продуктом. Качиний жир також не вимагає тривалої термічної обробки, завдяки чому він є ідеальним доповненням до смаженої картоплі.

Свиняче сало

Свиняче сало

Сало є продуктом з високим вмістом вітаміну D, а також джерелом корисного холестерину. Використовуйте його замість оливкової олії для запікання овочів.

Желе

Желе

Желатин містить корисні амінокислоти гліцин і пролін, які незамінні для здоров’я шкіри, волосся і нігтів.

Він виготовляється з колагену, отриманого зі сполучної тканини і кісток корів. Ось чому желатин підтримує шкіру пружною і дає ефект анти-старіння. Крім того, желатин покращує травлення, прискорює загоєння ран і усуває харчову непереносимість.

Картопля

Картопля

Картопля містить більше калію, ніж банани і допомагає схуднути, оскільки зберігає почуття ситості набагато довше.

Шоколад

Шоколад

Сирі какао-боби містять багато антиоксидантів і допомагають знизити артеріальний тиск. Крім того, в шоколаді велика кількість магнію, білків і клітковини. Шоколад також покращує кровообіг, сприяє гарній роботі серцево-судинної системи, покращують травлення і піднімає настрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРОДУКТИ, ЯКІ З’ЇДАЮТЬ КАЛОРІЇ

6 КОРИСНИХ ПРОДУКТІВ, ЯКІ ШКІДЛИВІ ДЛЯ ЗУБІВ

НЕСУМІСНІ ПРОДУКТИ, ЯКІ КРАЩЕ НЕ ЗМІШУВАТИ ОДИН З ОДНИМ