У всіх різний тип волосся і шкіри, тому у однієї людини волосся можуть стати жирними набагато швидше, ніж у когось іншого. Однак занадто часте миття голови може привести до зневоднення, ламкості і обмеження росту волосся. Отже, що ж найприємніше? Чи можна мити голову Через день? Аббас Канані, фармацевт з Chemist Click for Mira Showers, розповів все, що вам потрібно знати про миття волосся.

Як правило, жінки схильні мити голову рідше, ніж чоловіки, тому що довге волосся мити складніше, ніж короткі. За словами фармацевта Канані, частота миття волосся залежить від того, який шампунь ви використовуєте, від типу вашого волосся і від того, скільки масла виробляє шкіра голови.

Читайте також:  Онкологія: 3 прості зміни способу життя, які можуть допомогти знизити ризик на 61%

Ви також повинні враховувати, наскільки жорстка у вас вода, оскільки регулярне миття волосся в жорсткій воді може привести до свербіння шкіри голови.

Більшість людей кажуть, що можуть два-три дні не мити голову… але чи правильно це? Ось чотири правила миття голови.

Який у вас тип?

Жінкам можна мити голову кожні один-два дні, якщо у них жирна шкіра голови. Людям з тонкими або прямими волоссям також необхідно мити голову щодня або через день, тому що цим типам волосся не вистачає текстури, а жир легко покриває пасма волосся. За словами пана Канані, інакше мити голову кожні два-три дні нормально.

Читайте також:  Косметика та сковорідки збільшують ризик розвитку діабету у жінок

Мийте так часто, як вам потрібно

Чоловіки мають додаткові побоювання, коли справа доходить до миття голови, оскільки багато людей вважають, що надмірне миття голови може призвести до передчасного випадання волосся.

Однак Канані сказав:

“Часте миття волосся шампунем навряд чи призведе до облисіння. Чоловікам рекомендується два-чотири рази на тиждень, однак, якщо ви використовуєте засоби для волосся, це може закупорити пори і зменшити кількість вироблюваного шкірного сала. Нестача масла може висушити і пошкодити волосся”.

Якщо ваше волосся стає жирним через день, вимийте їх. Якщо цього не станеться, ви можете розтягнути дні миття голови на більшу відстань.

Читайте також:  При яких проблемах з очима можна обійтися домашніми заходами