На здоров’ї заощаджувати не можна. Переважна більшість споживачів на 100% погоджуються з цією тезою і не шкодують грошей на придбання ліків. Але вартість препарату не завжди гарантує ефективність. На українському ринку дуже багато підробок. У кращому випадку такі засоби не допоможуть вилікувати хворобу, у гіршому — небезпечні для здоров’я.

Є ще одна особливість, характерна для фармацевтичної індустрії. В асортименті аптек є багато препаратів із аналогічними активними речовинами та дією. Але одне найменування коштує дорожче, а інше — дешевше. Іноді різниця у вартості складає 200-300%. Аптекарю вигідніше запропонувати дорожчий препарат.

Як вберегтися від підробок і купувати дієві засоби за вигідною вартістю? До ваших послуг довідник ліків Medicamentus.com. На сайті можна отримати достовірну інформацію про всі препарати на українському ринку.

Переваги використання довідника

Онлайн-сервіс пропонує зручні інструменти для пошуку найменувань за допомогою алфавіту. Користувач може ввести назву препарату. Результат запиту містить вичерпний опис препарату:

  • назва, юридична адреса компанії-виробника;
  • лікарська форма;
  • склад;
  • інструкція по застосуванню;
  • фармакологічні властивості;
  • показання та протипоказання;
  • побічні дії та взаємодія з іншими засобами.

На сайті Medicamentus.com можна ретельно перевірити призначення лікаря і переконатися, що вам запропонують дієві препарати, що не викликають побічної дії. Виникли сумніви у дозуванні? На сайті можна дізнатися про всі особливості застосування.

Це зручний сервіс для пошуку дієвих аналогів за діючою речовиною. Навіщо переплачувати за дорогий препарат, якщо можна придбати аналог значно дешевше?

Перевірка сертифікатів лікарських засобів

Для українському фармацевтичному ринку характерна проблема підробок. Завдяки Medicamentus.com ви зможете уникнути витрат на засоби, що несуть потенційну небезпеку для здоров’я. На сайті є інформація про сертифікацію кожного препарату. Ви зможете дізнатися реєстраційний номер лікарського засобу в МОЗ та інші дані, що дозволяють відрізнити оригінал від підробки і переконатися у його якості. Сервіс надає вичерпну інформацію про фармацевтичні компанії та їх продукцію.

Це безкоштовний онлайн-довідник. База сервісу щоденно поповнюється новою інформацією. Дані ретельно перевіряються провідними експертами. Користуйтеся послугами Medicamentus.com, рекомендуйте сервіс родичам і друзям. Дбайте про своє здоров’я без ризиків та зайвих витрат.

*На правах реклами