Для корекції раціону, яка б допомогла стати стрункішим, по суті, не потрібні гроші, – до такого висновку прийшли фахівці одного з інститутів живлення США. Вони розповіли про те, як можна схуднути швидко, безпечно для здоров’я і без додаткового навантаження на гаманець.

Тим, хто хоче скинути зайві кілограми, але при цьому не витрачати зайвих грошей, варто прислухатися до рекомендації американських дієтологів. Дослідники запропонували всього лише дотримуватися трьох простих правил, пише «Експерт».

Правило перше. Потрібно пити якомога більше звичайної води. Сама не маючи ніяких калорій, вода дозволяє зменшити загальну калорійність свого раціону – вона заповнює шлунок, завдяки чому з’їдається набагато менше калорійної їжі.

Читайте також:  Лікар назвала 3 доступні продукти, які допомагають уникнути тромбів

Крім того, вчені пояснили, що вода сприяє спалюванню ліпідів (жирових клітин) в людському організмі. «У сукупності питво не тільки призводить до врівноваження водного балансу, але і надає фігурі бажані форми», – відзначили фахівці.

Правило друге: не обмежувати себе в їжі. Звучить абсолютно парадоксально, але це саме так. Заборони на вживання якихось продуктів провокують нездорове ставлення до їжі, з яким часто бувають пов’язані булімія, переїдання, зловживання їжею в якості розради, тобто процеси, що сприяють набору ваги.

Тому, вважають експерти, краще дозволяти собі їсти те, що подобається, але в малих дозах, не чекаючи моменту, коли бажання з’їсти щось «заборонене» переросте в нав’язливу ідею.

Читайте також:  4 популярні продукти ,які забирають у організму занадто багато енергії

Правило третє: користуватися двома правилами за святковим столом. Наявні дані свідчать, що люди часто набирають зайву вагу під час свят з їх великою кількістю смачних страв. Щоб не набирати додаткові кілограми від з’їдених святкових частувань, потрібно дотримуватися двох попередніх установок.

Якщо випити води перед тим, як сісти за стіл, накритий до торжества, це допоможе в цілому з’їсти менше. Якщо покласти в тарілку потроху від святкових страв, це запустить у дію зорові сигнали, завдяки яким мозок буде обізнаний про те, що їжі насправді цілком достатньо, щоб насититися.

Джерело: МедікФорум