Ти вже вибрала, чим будеш зігрівати долоньки від зимових морозів: в’язаними рукавицями з оленя або м’якими рукавичками із замші? На жаль, і те, і інше – мало. Лови пару корисних порад про те, як зберегти шкіру рук м’якою, а нігті – акуратними і міцними:

1. Тримай руки в теплі – це найважливіше і найцінніше правило по догляду за руками і нігтями. Але взимку варто йти далі і зробити апгрейд своїх вечірніх б’юті-процедур: перед сном нанеси на руки товстий шар живильного крему.

2. Використовуй лосьйон кожного разу після миття рук. У холоди це особливо важливо! Але тут є нюанс – постарайся звести до мінімуму лосьйони з запахом. Безумовно дуже здорово, коли шкіра пахне лавандою або свіжим манго, – особливо взимку !. – Але через них шкіра може сохнути.

3. Спробуй уникати рідини для зняття лаку. У неї є нехороша властивість – позбавляти нігті їх природної вологи, через що вони стають ламкими.

4. Читай етикетки: згідно з дослідженнями, фосфоліпіди і молочна кислота допоможуть тобі зберегти нігті красивими.

5. І традиційно: нігті це не інстумент, якими царапають етикетки і ламають шкірку фісташок. А значить поводитись з ними потрібно дбайливо. І само собою – стеж за раціоном, саме від нього залежить краса і здоров’я твоїх нігтів, та й всіх інших частин тіла теж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВІТАМІНИ ДЛЯ НІГТІВ

БІЛІ ПЛЯМИ НА НІГТЯХ – ЩО РОБИТИ?

ДИВОВИЖНІ ФАКТИ ПРО ВОЛОССЯ І НІГТІ