Парфуми – це завжди актуальний та стильний «аксесуар», який пасує до будь-якого вбрання. Саме тому перед тим як вийти в люди більшість із нас обов’язково нанесе декілька крапельок улюблених духів. Адже саме аромат стає візитною карткою, це найперше з чим контактують оточуючі, коли Ви заходите в приміщення. Тому не дивно, що виникає бажання аби аромат супроводжував якомога довше упродовж дня.

Для того щоб досягти бажаного необхідно дізнатися, як правильно наносити парфуми? Але перед тим як придбати для себе флакон парфумів потрібно познайомитися з їх особливостями. Тому що на сучасному ринку представлена купа різноманітних ароматів, які відрізняються не лише брендами, але і ступенем концентрації парфумерних олій. І в залежності від інтенсивності цих компонентів можна виділити:

  • духи;
  • парфумерну воду;
  • туалетну воду;
  • одеколон і т.д.

Чим більша концентрація парфумерних олій, тим аромат буде стійкіший. Великий асортимент якісної та стійкої наливної парфумерії з вмістом запашних речовин до 30% Ви знайдете на сайті https://royalparfums.com.ua/.

На довговічності запаху також позначається і букет парфуму. Мускатні, шипрові та деревні аромати більш стійкі, аніж квіткові, цитрусові чи морські.

Як наносити духи?

Не останню роль відіграє і правильне користування ароматом. Дуже важливо знати куди і як правильно наносити духи. На тілі людини знаходиться п’ять точок, на які рекомендують наносити парфум. Інколи ще можна зустріти назву «гарячі» точки.

За вухами необхідно наносити всього декілька крапель, тут шкіра більш тонша і до того ж вени розташовані достатньо близько до її поверхні. Саме тому аромат буде добре розігріватися і зможе довше випаровуватись.

У зоні сонячного сплетіння температура тіла вище ніж на інших ділянках, так що ноти аромату тут проявляються виразніше.

В зоні згину ліктя парфуми “звучать” яскраво. Вистачить всього декілька краплинок, щоб пахнути впродовж усього дня і вечора. До того ж аромат буде не нав’язливим, а приємним.

На задній частині колін аромат проявляється дуже сильно, бо Ви майже завжди знаходитесь в русі й таким чином розігріваєте там шкіру.

І останньою точкою на якій парфум розкривається по-особливому є волосся. Щоб подовжити стійкість аромату наносіть парфуми на вологе волосся після того як промочите його рушником. Для більшого ефекту можна зібрати його в пучок і розпорошити небагато парфумів і потім делікатно розчесати щоб розподілити аромат по всій довжині. Можна ще нанести аромат на гребінець.

Також необхідно знати як правильно користуватися парфумами. Не потрібно безліч хаотичних «пшиків». Наносіть акуратно і делікатно по декілька крапель в перелічені вище зони і обов’язково на чисту, суху шкіру. Найкраще робити це після прийняття душу, а якщо це неможливо і на додаток Ви є власницею жирної шкіри, можна протерти «гарячі» ділянки спиртовмісним тоніком і тоді аромат точно довго не покидатиме Вас.

*На правах реклами