ГоловнаНовини Здоров'яЯк лікувати біль у спині без ліків

Як лікувати біль у спині без ліків

Скарги на болі в спині – найбільш часта причина звернення до лікарів загальної практики серед людей середнього і старшого віку. Існують різні натуральні способи, які допоможуть зменшити вираженість даних болю.

Біль в спині

Крижаний компрес. Болі в спині, що викликаються запальними процесами, піддаються впливу холодних компресів. З їх допомогою можна викликати оніміння тієї зони, де відбуваються процеси запалення, що зменшить рівень болю. Наносьте компреси на 15-20 хвилин прямо на місце болю, повторюйте це два-три рази.

Масаж. Масажна терапія збільшує приплив крові до запалених областей, що зменшує біль. Також це дозволяє розслабити м’язи, що теж дуже важливо. Крім того, стрес може привести до загострення больових відчуттів, а масаж – це чудовий засіб від стресу.

Читайте також:  10 продуктів, в яких найбільше цинку

Ванна з англійською сіллю. Ще один непоганий варіант зниження рівня запалень. Сульфат магнію, який міститься в цій солі, вступає в реакцію із запаленою шкірою і допомагає її знеболити. Прийом ванни також знижує рівень стресу і тривожності.

Правильне харчування. Досить часто хронічні болі в спині викликаються дефіцитом вітаміну B12. Для його виконання вживайте такі продукти, як яйця, пісне молоко, йогурт і сир.

Бромелайн. Цей інгредієнт з ананасів має протизапальну дію, що допомагає знизити рівень болю в спині. В цілому, ананас це природний анальгетик. Вживайте півчашки ананасів кожен день для того, щоб зменшити рівень запалень, можна пити і ананасовий сік.

Читайте також:  Вчені знайшли ще один спосіб відстрочити старість

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News