Ваші очі можуть визначати, як довго ви проживете, як показують нові дослідження, і це більше, ніж кореляція.

Ваші очі часто видають ваші почуття, найяскравіший приклад – сльози. Однак емоції – не єдине розуміння, яке пропонують ваші очі. Дослідження передбачає, що здоров’я очей може мати пряму залежність від того, як довго ви проживете, пише Express.

Зв’язок між дієтою, циркадними ритмами, здоров’ям очей та тривалістю життя. Наше дослідження стверджує, що це більше ніж кореляція: дисфункція ока може фактично викликати проблеми в інших тканинах. Тепер вчені пояснили, що голодування не лише покращує зір, а й справді впливає на тривалість життя.

Пояснення цього зв’язку полягає в циркадних «годинниках», молекулярних механізмах усередині кожної клітини кожного організму, які еволюціонували, щоб пристосовуватися до щоденних стресів, таких як зміни світла та температури, спричинені сходом та заходом сонця.

Ці 24-годинні патерни – циркадні ритми – впливають на складну поведінку тварин, таку як взаємодія хижак-жертва та цикли сну/неспання, аж до тонкого настроювання тимчасового регулювання молекулярних функцій транскрипції генів та трансляції білків.