Від правильного зберігання фруктів та ягід залежить, як довго вони залишатимуться свіжими. Деякі плоди необхідно тримати подалі від інших, інші краще залишити дозрівати на столі, перш ніж помістити в холодильник. Є й лайфхаки, які дозволять продовжити термін придатності цих корисних та смачних продуктів.

Використовуйте лимон

Щоб фрукти або ягоди залишалися свіжими довше, кулінарний блог Recipe To Cook радить покласти в пакет разом із ними кілька скибочок лимона. Наприклад, купивши полуницю, її потрібно висипати з контейнера в поліетиленовий пакет та кинути туди лимонні часточки. Потім просто закрити пакет і покласти його в холодильник.

Додати оцет

Вимийте ягоди в мисці з розведеним оцтом (одна порція оцту на три порції води) і дайте їм повністю висохнути на пергаментному папері. Після цього ягоди потрібно зберігати в контейнері, вистеленому пергаментом, залишивши кришку злегка прочиненою, щоб волога могла випаровуватися. Оцет знижує рівень pH на поверхні ягід і допомагає звести до мінімуму кількість бактерій та спор цвілі.

Дайте фруктам простір

Багато фруктів, таких як банани, персики, яблука, виділяють газ етилен, який діє як гормон дозрівання і може прискорити процес розм’якшення інших плодів.

Залишіть дозрівати на столі

Манго, дині, яблука та груші продовжуватимуть дозрівати, якщо їх залишити на столі. А ось виноград, цитрусові та ягоди необхідно зберігати у холодильнику, інакше вони швидко зіпсуються, передає Good Housekeeping.

Дозвольте дозріти фруктам, а потім відправте їх у холодильник

Кісточкові фрукти, такі як нектарини та манго, потрібно залишити дозрівати у мисці. Після того, як вони стануть досить м’якими, їх потрібно перемістити в холодильник.

Не зберігайте нарізані фрукти

Через попадання повітря на м’якуш фруктів вони швидко втрачають свої смакові властивості і можуть зіпсуватися навіть у холодильнику.