Чим частіше жінки займаються сексом, тим це корисніше для розвитку їх мозку. До такого несподіваного висновку прийшли дослідники з клініки Шаріте в Німеччині.

З’явилися докази того, що активно практикуючі секс жінки розвивають свій мозок краще. Автори дослідження визначили область мозку, яка пов’язана з дотиками до жіночих геніталій. Вона була розвинена краще у тих, хто частіше займався інтимними радощами. У дослідженнях брали участь понад 20 дорослих жінок у віці від 18 до 45 років.

В ході експерименту їм спеціально стимулювали клітор, а потім сканували мозок за допомогою функціональної МРТ. Стимуляцію здійснювали за допомогою спеціального приладу у вигляді невеликого круглого предмета, які вібрував 8 разів по 10 секунд з 10-секундними перервами. Також всі учасниці цього експерименту розповіли про те, як часто вони займалися сексом За останній рік.

Результати візуалізації підтвердили, що соматосенсорна область кори головного мозку активувалася у кожної жінки при вібрації пристрою. Після цього дослідника виміряли товщину цієї області мозку і виявили, що вона більш значна у жінок, які найчастіше займалися сексом. А збільшення цієї області мозку явно говорило про позитивні процеси розвитку всього органу мислення.