Більше половини представниць прекрасної статі не дозволять собі показатися перед коханими чоловіками без макіяжу, якщо вони не зустрічаються хоча б рік. До такого висновку прийшли британські соціологи.

Опитування декількох сотень дівчат віком від 18 до 30 років показало, що більше половини з них (54%) ніколи не дозволять своєму партнерові побачити себе без макіяжу до тих пір, поки їх роман не триватиме більше 12 місяців. На противагу цій більшості опитаних (51%) готові з’явитися перед улюбленими повністю оголеними всього після шести місяців роману. Це показує, що дівчата демонструють набагато вищу впевненість у власному тілі, ніж в шкірі.

“Ми були шоковані, коли дізналися, як багато жінок відчуває себе невпевнено з приводу стану шкіри, яку вони хотіли б приховувати за допомогою косметики протягом цілого року, – заявила представник компанії Flint + Flint, що замовила опитування. – Ми були впевнені, що жінки проявлять набагато більшу сором’язливість щодо оголеного тіла, ніж шкіри. Досить ганебно, що сучасне суспільство спонукає жінку відчувати такі негативні емоції до свого обличчя. Людям потрібно зрозуміти, що краса це щось більше, ніж просто гладка і красива шкіра “.

Ряд інших соціологічних досліджень, проведених у різних країнах в минулі роки, показало, що більшість жінок боїться навіть вийти з квартири на вулицю без макіяжу. А для багатьох поява в публічному місці без косметики на обличчі видається більш страшною перспективою, ніж поява без одягу.

Читайте також:  Біль у спині та грижі можуть виникати через використання смартфона

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВСТАНОВЛЕНО, НА ЯКИЙ САМЕ МАКІЯЖ РЕАГУЮТЬ ЧОЛОВІКИ

10 ПОМИЛОК В ОДЯЗІ ТА МАКІЯЖІ, ЯКІ НАС СТАРЯТЬ

ВЧЕНІ РОЗКРИЛИ СЕКРЕТ ПОПУЛЯРНОСТІ КІМ КАРДАШЬЯН У ЧОЛОВІКІВ