Вчені-дерматологи заявили про те, що переведення годинників на літній час може виявитися справжнім чинником старіння шкіри обличчя і тіла.

Переведення годинників – це стрес для всього організму і конкретно для шкіри, пише ІА «Медіа-Регіон». Дерматологи стверджують, що шкіра людини самою першою реагує на зміну часу, – причому, її реакції найчастіше виявляються саме негативними.

«Процес переходу на існування нового часу призводить до тимчасових проблем з біологічним годинником людини, а разом з ним до проблем із засипанням і недосипом. Це може позначитися на стані шкіри, посприяти її передчасному старінню», – розповіли експерти.

Читайте також:  Названо шість продуктів для покращення сну

Фахівці рекомендують зволожувати шкіру і регулярно очищати її за допомогою пілінгів, які допомагають відлущити мертві клітини епідермісу. У той же час слід пам’ятати, що процес очищення не повинен бути надмірно активним, оскільки це веде до підвищеної сухості шкіри, яка як раз виявляється схильною до появи зморшок і вразливою перед інфекціями, що викликають запалення.

Одним з найбільш ефективних способів підтримувати шкіру у хорошому стані є достатнє вживання чистої води, здорових жирів і продуктів з антиоксидантами. Для здоров’я і омолодження шкіри корисно вживати лляну олію, темний шоколад, авокадо, моркву і квасолю.

Джерело: МедікФорум

Читайте також:  Психолог розповіла про те, як мати може стати загрозою для новонародженої дитини