ГоловнаНовини Здоров'яВизначено найнебезпечніші для психіки професії

Визначено найнебезпечніші для психіки професії

Американські психіатри склали рейтинг професій, які можуть довести до депресії. Не секрет, що працівники різних сфер діяльності схильні до стресів і мають високий рівень агресії. Учені вирішили з’ясувати, кому ж з них в психологічному плані доводиться найскладніше.
 
водій автобуса

Самою «депресивною» виявилася професія водіїв автобусів, слідом ідуть працівники у сфері нерухомості, а замикають трійку лідерів представники соціальної сфери. Трохи краще йдуть справи з психологічним навантаженням на виробництвах і в сфері побутових послуг, потім йдуть юристи та трудівники видавничої справи.
 
Середні показники рівня депресії показали такі сфери діяльності, як ремонт автомобілів, охорона здоров’я, інженерна справа, освіта, ресторанний бізнес, кадрова служба і вантажоперевезення. Ну а найменше люди схильні до зривів на роботі, пов’язаній з авіаперельотами, металургією, видобутком вугілля, будівництвом доріг і організацією розваг та відпочинку, в тому числі в галузі спорту та виконавчого мистецтва.
 
Ранні дослідження показали, що водії автобусів дійсно відчувають серйозні навантаження, і не тільки психологічні. Вони частіше страждають від захворювань серця, мають проблеми зі шлунком і хребтом через незручне робоче місце. А причинами стресів можуть стати нічні зміни, тривалі години за кермом, нездоровий ритм життя. Вчені з’ясували, що всі професії з високим рівнем депресії об’єднують постійну скрутну взаємодію з суспільством або замовниками, а також низький рівень фізичної активності.
 
У дослідженні американських психологів взяли участь жителі Пенсільванії. Кількість випадків депресії підраховували у 214 тисяч представників 55 професій. Результати цієї наукової роботи опубліковані в журналі Social Psychiatry and Psychiatric Epistemology.

Читайте також:  7 хвороб, про які попереджає шум у вухах

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ ДОВЕЛИ, ЩО СПІВРОБІТНИКИ БАНКІВ СХИЛЬНІ ДО НЕЧЕСНОСТІ

ДІАБЕТ У ЗНАМЕНИТИХ ЛЮДЕЙ

ПРОФЕСІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ШКІРИ

Читайте також:Корисно прочитати