Громадська Охорона Здоров’я Англії порадила людям триматися подалі від сонця в найспекотніші години з 11:00 до 15:00, а також не вживати надмірну кількість алкоголю і не займатися фізичними вправами в цей час дня. У спеку багато людей можуть піддатися ризику сонячних опіків або теплового виснаження.

Це включає зневоднення, нудоту і втому, при цьому старше покоління більш вразливе для серйозного ризику перегріву.

Пийте багато води

Важливо пити багато води незалежно від того, дуже вона гаряча чи ні. Споживання восьми склянок на день не тільки допоможе вам охолонути, але і допоможе вам краще сконцентруватися. Уникайте чаю або кави, тому що кофеїн зневоднює вас.

Читайте також:  Дієтолог розповіла, що обов'язково повинен їсти чоловік після 40 років

Заморозьте грілку

Як і взимку, спробуйте перетворити грілку в пляшку з холодною водою. Однак краще заморозьте її, і сядьте, притуливши його до ніг. Ваші ступні і щиколотки особливо чутливі до тепла, так як у них багато точок пульсу, тому дотик до них чогось прохолодного викличе ефект охолодження всього іншого тіла.

Закрийте сонце

Закривання вікон і жалюзі може здатися нелогічним, але насправді це може мати велике значення для зниження температури у вашому домі. Тримайте вентилятор поруч з собою, щоб заповнити недолік вітерця з закритих вікон. Знову відкрийте вікна пізно ввечері, коли температура знизиться, щоб дозволити прохолодному і свіжому повітрю циркулювати.

Читайте також:  Простий трав'яний чай виявився одним з найбільш корисних

Крижана чаша і вентилятор

Один дуже ефективний спосіб охолодити себе і оточуючих – поставити перед вентилятором миску з льодом і водою. Цей прийом працює, тому що в міру танення льоду вітер від вентилятора буде збирати прохолодне повітря, що виходить від поверхні льоду. Можливо, це не так ефективно, як кондиціонер, але він працює досить добре.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News