ГоловнаНовини Здоров'я4 поради для здоров’я сім’ї від німецький лікарів

4 поради для здоров’я сім’ї від німецький лікарів

Здорова сім’я – про це мріють всі. Ці чотири поради німецьких лікарів допоможуть підтримувати себе і близьких в хорошій формі і захистити від хвороб.

Сім'я

Не бійтеся бруду

Численні дослідження показали, що надмірна гігієна послаблює імунну систему, може зробити організм схильним до алергії та інфекцій. Діти, які виросли в місті, більш чутливі до алергенів, вірусів і бактерій в зрілому віці, ніж ті, хто провів дитинство в селі.

Особливо для дітей молодшого віку важливо, щоб імунна система була піддана випробуванню. Метушня в бруді, контакт з тваринами – тренування, що зміцнює імунну систему.

Читайте також:  Лікар перерахував особливості зовнішності, які вказують на хвороби або травми

Уникайте зараження

Син приносить застуду з дитячого садка – вся сім’я захворює. Але так не повинно бути. Ви можете захиститься від вірусів, бактерій і т.д. за допомогою простих прийомів: кашляти і чхати не в руку, а в паперовий носовичок. Використані носові хустки викидайте негайно. Вимийте столові прилади та іграшки, до яких доторкнувся хворий член сім’ї.

Знайте сімейну історію

Ризики та сприйнятливість до хвороб часто успадковуються. Добре знання історії хвороби близьких родичів допомагає розпізнати симптоми на ранній стадії, полегшити діагностику у лікаря.

Це відноситься до фізичного і розумового розвитку: пізно набута здатність говорити, не обов’язково мають на увазі розлад або хвороба, якщо це було з мамою, татом, дідусем або бабусею.

Читайте також:  Середній інкубаційний період коронавірусу становить близько 5 днів

Слідкуйте за сном

Ніщо не важливо для розвитку мозку, м’язів, імунної системи і клітин організму, як адекватний сон. Це відноситься до молодих і старих. Фіксований час засипання і підйому важливі: у дітей розвивається регулярний ритм.

“Дорослі з труднощами засипання можуть легше повернутися до здорового сну, якщо вони лягають спати в один і той же час кожен день. Вимкніть телевізор, ноутбук, смартфон за годину до сну. Ритуали, наприклад, читання вголос у ліжку, допомагають вам заснути”, – пише видання Focus.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News