Існують рослинні препарати, які є натуральними афродизіаками. І ось 5 з них, чия ефективність доведена наукою.

У традиційній медицині шафран рекомендують в якості природного афродізіаку. Дослідження показують, що один з його активних компонентів пігмент під назвою кроцин позитивно впливає на сексуальну поведінку. Шафран дуже корисний для чоловіків, оскільки він сприяє підвищенню лібідо і більш тривалій ерекції.

Сафед муслі з давніх пір використовують для лікування імпотенції, стерильності і для підвищення чоловічої потенції. А все завдяки тому, що цей рослинний афродизіак, який іноді називають аналогом Віагри, має вплив на організм, схожий на вплив тестостерону.

Читайте також:  Названо найкращі овочі для здоров'я серця

Наступним в нашому списку йде мускатний горіх, який згадується в самих древніх канонах медицини як один з інструментів управління чоловічими сексуальними розладами. Недавно вчені виявили, що використання 50-відсоткового етанолового екстракту з одиничною дозою мускатного горіха і гвоздики призводить до помітного посилення певних чоловічих якостей у самців мишей.

Фінікова пальма, а точніше її пилок використовується в медицині як засіб лікування чоловічого безпліддя. Вважається, що вживання пилку фінікової пальми покращує кількість сперматозоїдів, їх рухливість, морфологію і якість ДНК. Фінікова пальма містить естрадіол і флавоноїдні компоненти, яке роблять позитивний вплив на якість сперматозоїдів.

Читайте також:  Медики розвіяли міф про шкоду бігу для колінних суглобів людини

Тайський женьшень століттями застосовується для посилення чоловічих статевих функцій. Алкогольний екстракт з женьшенем посилює кровотік до області тазу, не впливаючи при цьому негативно на серце і не порушуючи артеріальний тиск.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЙСИЛЬНІШІ АФРОДИЗІАКИ

АФРОДИЗІАКИ: ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ПОБІЧНІ ДІЇ

Джерело: МедікФорум