Виявляється, жир може захищати людину від ожиріння і діабету, покращувати рівень цукру в крові і показники метаболізму. До такого несподіваного висновку прийшли дослідники з Університету Техасу.

В організмі людини існують два типи жиру: білий і коричневий. Білий жир відповідає за епідемію ожиріння, оскільки він накопичується під шкірою і навколо внутрішніх органів, роблячи фігуру не надто привабливою, а ось коричневий жир, насправді, є дуже корисним для здоров’я. Нове дослідження, проведене американськими вченими, вперше показало, що люди, які володіють великою кількістю коричневого жиру мають більш хороший показник рівня цукру в крові, більш високу чутливість до інсуліну і більш хороший метаболізм, який допомагає спалювати запаси білого жиру.

Це відкриття дозволяє припустити, що у коричневого жиру є здатність краще регулювати рівень цукру в крові, що може зробити його потенційною медичним зброєю проти діабету. Дослідники спостерігали за добровольцями, яких на короткі інтервали від п’яти до восьми годин піддавали помірному впливу холоду. За цей час з людьми проводили серію тестів. Ті, хто володів найбільшим відсотком коричневого жиру в цей відрізок часу спалювали більше білого і краще регулювали рівень цукру.

Головним негативним наслідком наявності надлишкової кількості білого жиру є зниження чутливості до інсуліну, що може призвести до діабету. У людей з коричневим жиром чутливість до інсуліну підвищувалася – це чудова новина для тих, хто страждає від резистентності до інсуліну і діабету, оскільки коричневий жир може стати для них лікувальною тканиною тіла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК БОРОТИСЯ З ЖИРОМ?

ЧИ ЕФЕКТИВНО БІГ СПАЛЮЄ ЖИР?

СОН БЕЗ ОДЯГУ ДОПОМАГАЄ СХУДНУТИ І НАЛАГОДИТИ СЕКСУАЛЬНЕ ЖИТТЯ