Найприємнішим парфумом є той , від якого нас хилить на сон. До такого несподіваного висновку прийшли дослідники з США .

Вчені з лабораторії Procter & Gamble встановили , що від обраного людиною парфуму може змінитися його стан розуму . Наприклад , правильний запах може посилити відчуття власної привабливості , що дуже допомагає при знайомствах і спілкуванні з представниками протилежної статі. Надає запах вплив і на потенційних партнерів – для деяких певні парфуми є найсильнішим афродизіаком.
 
Запахи впливають на емоції і відчуття , тому що нюхова цибулина, яка знаходиться в носі , яка першою розпізнає аромати , безпосередньо пов’язана з лімбічною системою – областю мозку, що відповідає за емоції , поведінку і мотивацію. Експерт у парфумерії Лоуренс Роуллер Вайт пояснив , як деякі запахи впливають на настрій , і як правильно вибирати парфуми.
 
Ваніль – відчуття комфорту

Читайте також:  Поцілунки з домашніми тваринами можуть бути небезпечними для здоров'я

Запах пов’язаний з почуттям винагороди і задоволення в дитинстві , тому що ваніль використовується в морозиві , печиві, торти і т.д. Крім того , деякі вчені вважають , що запах ванілі найближче стоїть до запаху грудного молока. Самий приємний , заспокійливий і заколисливий запах.
 
Білі квіти – спокушання

Такі квіти , як туберози , містять молекули під назвою індоли , які також зустрічаються в тваринних феромонах . Тому мозок людини розпізнає цей запах , як маркер привабливості , пов’язаний з сексуальним збудженням. Вибирати парфуми із запахом білих квітів потрібно справжнім спокусницям .
 
Лаванда – спокій

У лаванді міститься спирт ліналоол , що вважається заспокійливим засобом. Також в цьому плані корисні троянди , чий запах заспокоює симпатичну нервову систему.
 
Енергія – розмарин

Читайте також:  Розкрито простий спосіб схуднення

У розмарині мається стимулюючий інгредієнт тимол . Корисно також вдихати м’яту , яка покращує фізичну витривалість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ ВИВЕЛИ ФОРМУЛУ ПРИВАБЛИВОСТІ

ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, В ЧОМУ СЕКРЕТ ЩАСТЯ