Хороші новини для тих, хто хоче скинути кілька фунтів: експерти поділилися кількома типами продуктів, які людям слід їсти більше, щоб схуднути. За словами лікаря, “доведено, що ці інгредієнти збільшують спалювання калорій”.

Їжа та напої можуть впливати на вагу людини, оскільки вони містять калорії. В ідеалі люди повинні прагнути споживати певну кількість калорій на день, щоб залишатися здоровими: 2500 на день для чоловіків та 2000 на день для жінок.

Зниження споживання калорій може допомогти нам схуднути, але те саме може зробити і вживання жироспалюючих продуктів і напоїв.

Щоб «безпечно» схуднути, лікар-дієтолог поділилися кількома продуктами, які справді можуть «допомагати спалювати жир на животі».

Читайте також:  13 симптомів, які можуть сигналізувати про рак

1. Шпинат

Цей тип овочів містить молекулу цукру з довгим ланцюгом, звану сульфохіновоза (SQ), яка може «допомагати шлунку залишатися в тонусі».

“Згідно з дослідженням, SQ сприяє зростанню корисних кишкових бактерій, які не дозволяють шкідливим бактеріям проникнути в кишечник і викликати запалення і жир на животі”, – каже лікар-дієтолог Василина Пономарьова.

2. Лосось

Вживання лосося з високим вмістом жирних кислот омега-3 може допомогти зменшити запалення та жир на животі. Ця поживна речовина працює за рахунок підвищення рівня гормону адіпонектину, який підтримує обмін речовин і спалює жир.

3. Яйця

“Яйця багаті білком, тому вони довше збережуть почуття ситості, а це означає, що ймовірність перекушування між їдою знижується”.

Читайте також:  Виключіть ці м'ясні продукти з раціону назавжди

Одне велике яйце містить близько 78 калорій та 6 г білка.

4. Авокадо

Цей фрукт багатий на мононенасичені жири, які можуть допомогти «зменшити апетит і запобігти накопиченню жиру на животі».

5. Чорна квасоля

Кишкові бактерії розмножуються на розчинній клітковині, що міститься в чорній квасолі, перетворюючи її на бутират. Дослідження, проведені на мишах, показали, що ця хімічна речовина збільшує спалювання калорій.

6. Солодка картопля

Ці види картоплі містять антиоксиданти рослинного походження, які називаються каротиноїдами, які стабілізують рівень цукру в крові. У свою чергу, на думку фахівців із харчування, це може «запобігти перетворенню калорій на жир на животі».

Читайте також:  Лікар назвала 9 кращих продуктів, які зігрівають та знижують рівень цукру в крові

7. Каша

Овес у каші містить розчинну клітковину, звану бета-глюканами, яка утворює гель у тонкому кишечнику.

“Цей гель допомагає знизити рівень холестерину в крові, підтримує імунну систему, дозволяє довше відчувати ситість та регулює рівень глюкози в крові”.