Медики популярно пояснили, чому потрібно пити кефір. Цей продукт ідеально підходить для зміцнення здоров’я, адже вживати його можуть навіть люди, які не переносять молоко.

Властивість перша: кефір оздоровлює кишечник. Його вживання відновлює баланс корисних бактерій в кишковій мікрофлорі, пригнічує розвиток гнильних мікроорганізмів.

Властивість друга: зміцнює кістки. У кефірі містяться білок і кальцій, які роблять кістки міцніше, а у дітей сприяють їх зростанню.

Властивість третя: знижує холестерин. Завдяки своїй здатності знижувати високий холестерин кефір сприяє зміцненню серця, дає профілактичний ефект щодо атеросклерозу.

Властивість четверта: допомагає схуднути. Кефір містить білок і відмінно втамовує голод. Поліпшення стану мікрофлори кишечника після його регулярного прийому теж сприяє схудненню.

Властивість п’ята: захищає від інфекцій. Один і кефірних пробіотиків, lactobacillus kefiri, не дає рости шкідливій бактеріальній флорі бактерій, включаючи сальмонелу, хелікобактер пілорі і кишкову паличку. Загалом кефір містить близько 30-40 штамів пробіотиків.

Властивість шоста: захищає від раку. Пробіотики, присутні в кефірі, знижують ризик утворення канцерогенних сполук, стимулюють активність імунної системи. Про те, що кефір має таку властивість, вчені повідомили після дослідженнях в пробірці проти раку товстої кишки і лейкозу.

Властивість сьома: продовжує життя. Кефірні пробіотики в дослідженнях дозволили продовжити життя мишам. Дослідники вважають, що це було пов’язано зі зменшенням хронічного запалення в товстій кишці за рахунок кефіру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВІД ЯКИХ ХВОРОБ ДОПОМАГАЄ КЕФІР НАСПРАВДІ

КОМУ НЕБЕЗПЕЧНО ПИТИ КЕФІР?