Вам здається, що вести здоровий спосіб життя складно? Тоді спробуйте набути 7 звичок для здоров’я на кожен день.

Наше здоров’я багато в чому залежить від звичок. Не секрет, що, наприклад, звички курити і мало рухатися шкодять здоров’ю. А заняття фізкультурою і 7-8-ми годинний сон, навпаки, корисні.

Але багато чого з того, що корисно для здоров’я, вимагає від нас докладати зусиль, змушувати себе це робити. А що, якщо перетворити корисні рекомендації в свою звичку? Експерименти показали, що на вироблення звички досить 21-40 днів.

Спробуйте впровадити у своє життя 7 звичок для здоров’я на кожен день. Коли вони стануть частиною вас, то кожен день ви будете зміцнювати своє здоров’я, не замислюючись.

Планування дня

Часто ми їмо на ходу, годинами засиджуємося за комп’ютером, недосипаємо саме через неправильний розподіл свого часу. Якщо ви не спланували свій день, за вас це зроблять інші люди і обставини.

Коли ви звикнете планувати свій день і керувати часом, то у вас завжди буде час на повноцінний прийом їжі, сон, відпочинок. Крім того, контроль над ситуацією дозволить вам уникнути стресу.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги
Прогулянки на свіжому повітрі

Спробуйте привчити себе гуляти хоча б по 20-30 хвилин кожен день. Бажано також збільшити свій піший шлях до роботи і назад. Можна, наприклад, вийти на кілька зупинок раніше, або припаркувати автомобіль подалі від офісу.
Вигода від цього буде не тільки для фізичного здоров’я. Під час прогулянки голова розвантажиться від зайвої інформації, а настрій покращиться.

Правильне харчування

При бажанні нескладно знайти інформацію про те, які продукти корисні для здоров’я, а які – шкідливі. Більшість дорослих людей розуміє, що, наприклад, перекушувати фруктами більш корисно, ніж шоколадними батончиками. Так чому б не виробити звичку з’їсти яблуко замість цукерок або печива, якщо до обіду ще далеко, а «пожувати» хочеться? Важливо не тільки якість, але і кількість їжі.

Звичка пити звичайну воду і зелений чай замість кави і коли також піде на користь.

До корисних продуктів легше звикнути, якщо страви з них будуть виглядати красиво. Наприклад, звичайні яйця і овочі можна перетворити в красивий омлет з додаванням солодкого перцю, посипаний зеленню.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги
Стежити за поставою

Правильна постава – спосіб підтримувати хребет здоровим. А, як відомо, від стану хребта залежить робота багатьох органів і систем в організмі.

Те, як ми тримаємо спину, впливає на наше дихання, стан м’язів і суглобів, травлення. Гарна постава допомагає відчувати себе впевненим, виглядати стрункішим і молодшим.

Часто постава залежить від самопочуття і настрою людини. Якщо у неї щось болить, або вона засмучена, то починає сутулитися. Разом з тим, вчені з Університету Сан-Франциско виявили, що постава може керувати настроєм. Людина зі згорбленою спиною схильна відчувати занепад сил і пригніченість, показав експеримент. А якщо тримати спину рівною, енергійності додасться.

Фізичні вправи

Фізична активність – обов’язкова складова для профілактики безлічі захворювань і зміцнення здоров’я. Якщо записуватися в тренажерний зал не хочеться, набудьте звичку щоранку робити зарядку. Фізичні вправи зарядять енергією, додадуть витривалості, позитивно позначаться на фігурі, а тому ви будете почувати себе впевнено.

Пригадайте, який вид спорту найбільше вам подобається, і займіться ним. Можливо, ви віддаєте перевагу танцям? Будь-який з цих видів фізичної активності може стати вашою звичкою і піде на користь здоров’ю.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги
Гарний настрій

Психологічний настрій тісно пов’язаний з фізичним здоров’ям. Спробуйте починати свій день з надихаючих думок про приємні події в минулому і передчутті таких у майбутньому. Заплануйте на цей день маленьку подію, яка обов’язково принесе вам задоволення. Наприклад, це може бути смачна кава в улюбленій кав’ярні, читання цікавої книги, перегляд довгоочікуваного фільму, спілкування з природою, розмова по душах. Позитивне мислення зміцнює імунітет.

Нехай у вас увійде в звичку не зациклюватися на невдачах, а витягувати з них правильні уроки.

Саморозвиток

Пізнаючи нове, людина тренує своє мислення, пам’ять, творчі здібності. У свою чергу, нові знання та навички дозволяють їй бути сучасною і успішною людиною, отримувати і користуватися інформацією, яка допоможе зберегти здоров’я на довгі роки.

Всього 7 звичок для здоров’я на кожен день здатні змінити життя на краще.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯКІ ВІТАМІНИ ЛЮБИТЬ НАША ПАМ’ЯТЬ

ВІТАМІНИ ПРОТИ СТРЕСУ

НАЗВАНІ 6 УНІВЕРСАЛЬНИХ УМОВ ЗДОРОВОГО ЖИТТЯ