Жіночий оргазм – це невичерпна тема для розмов як у жіночій, так і в чоловічій компанії. Загалом, нічого складного, але при цьому далеко не кожна жінка, і зовсім не завжди може насолодитися сексом сповна.

У чому ж причина? Тут важлива і фізіологія, і психологія.

Гормони задають тон

Жіноче сексуальне бажання залежить від гормонального циклу, і підпорядковане біологічній доцільності. При всіх рівних умовах жінка буде почувати більший сексуальний потяг в той період, коли запліднення максимально ймовірно. А оргазм буде сильніший і настане найімовірніше якраз при сильному сексуальному потягу. Відразу після менструації сексуальний потяг мінімальний, часто відсутній зовсім, і природна змазка також виробляється в меншій кількості. Тому на початку циклу досягти оргазму значно складніше.

Читайте також:  Вплив телемедицини на доступність медичних послуг у віддалених регіонах

втомлена жінка

Перевтома і засмучення

Сексуальне бажання жінки залежить від емоцій і фізичного стану. Жінка не може, всупереч всім перешкодам, йти підкорювати вершини задоволення. Секс для жінки – натхнення, а не спорт. Багато чоловіків ображаються, коли їх партнерка посилається на втому, поганий настрій, головний біль. Але емоції і секс для жінки нероздільні. Можна спробувати виправити поганий настрій, проявивши увагу і турботу, – таке завзяття буде винагороджено сповна.
 

Культурні відмінності

Усталені переконання жінки і чоловіки можуть стати перешкодою для отримання оргазму. Подання про ідеальний секс може відрізнятися у жінки і чоловіка, і в результаті жінка залишиться без оргазму. Будь-яка дрібниця може змінити ставлення до процесу: слово, жест, несвоєчасний перехід до інтиму, недоречна музика і т.д. Проблемним питанням може виявитися похід в душ. Багато чоловіків не вважають за потрібне митися перед сексом, і навіть якщо це не подобається партнерці, а вона не завжди скаже про це.

Читайте також:  Поширені дерматологічні проблеми про які потрібно знати

ледачий чоловік

Він просто ледачий

Неуважне ставлення до сексуальних потреб жінки часто сприймається як належне. Особливо страждають молоді, тільки почавші своє статеве життя, дівчата. Вони не тільки не говорять про свої сексуальні потреби, але часто навіть не знають їх. Якщо при цьому чоловік ледачий, і прагнить задовольнити тільки себе, то оргазм буває недосяжний. Найбільш стійкі при цьому відносини дівчини з першим статевим партнером.

Нелюбов

Психологічний контакт партнерів – основа хорошого сексу для жінки. Насолода сексом при цьому пов’язана з відчуттям того, що відносини стали більш близькими, довірчими. Якщо жінка не закохана у свого сексуального партнера, є якась напруга у спілкуванні, то досягти оргазму їй може і не вдасться, як би не намагався чоловік.

Читайте також:  Ботокс волосся плюси й мінуси

Найкраще, що може зробити жінка за відсутності оргазмів – обговорити цю тему з партнером. Не варто приховувати це, а й звинувачувати чоловіка також не потрібно. Навіть дорослий і досвідчений чоловік може не мати потрібного Вам досвіду, не розуміти проблеми. Це питання, відповідь на яку можна знайти вдвох.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
4 ФАКТА ПРО ОРАЛЬНИЙ СЕКС

МІФИ ПРО БЕЗПЕЧНИЙ СЕКС

ЧИМ ГРОЗИТЬ ВІДМОВА ВІД СЕКСУ