На думку дієтолога Лона Бен-Ашера, присутність деяких фруктів та ягід у щотижневому раціоні сприяє зміцненню імунітету, сприятливо впливаючи на стан кишечника.

За даними Medical Xpress, дієтолог порекомендував щотижня вживати певні фрукти.

«Вживання різноманітних фруктів покращує здоров’я кишечника, що сприяє зміцненню імунітету та благотворно впливає на психіку та серцево-судинну систему», – зазначив Лон Бен-Ашер.

Фахівець констатував, що найкориснішими для здоров’я є продукти, що містять високий рівень клітковини. Клітковина (харчові волокна) істотно позитивно впливає на мікрофлору кишечника. Вона служить харчуванням для корисних кишкових бактерій та сприяє їх розмноженню у кишечнику. З діяльністю таких бактерій пов’язані багато здорових функцій організму.

Крім того, клітковина уповільнює всмоктування жиру та цукру в кров, її споживання покращує природний контроль рівнів глюкози та холестерину в крові.

Одними із найкращих фруктів, корисних для щотижневого вживання, дієтолог назвав яблука. Їхня клітковина (пектин), як показали дослідження, веде до зростання кількості бактерій, що забезпечують кислотно-лужний баланс у кишечнику, – це покращує здоров’я тракту та травлення в цілому. Крім того, вживаючи яблучний пектин, кишкові бактерії виробляють речовину за назвою бутират – завдяки їй зміцнюються стінки кишечника, вони стають захищеними від виразок.

«Яблука – гарне джерело антиоксидантів. Вони мають протизапальні властивості», – додав дієтолог Лон Бен-Ашер.

Також експерт назвав інші рослинні продукти, які мають, за його словами, вживатись щотижня.

  • Банани.
  • Авокадо.
  • Чорниця.
  • Ожина.
  • Чорнослив.
  • Апельсини.

У цих дарах природи, сказав експерт, важливі для здоров’я вітаміни, мікро- та макроелементи, мінерали містяться у високих дозах.