Захоплення фільмами і сайтами категорії ХХХ може позбавити людину радості сексу. Вчені вважають , що така пристрасть робить негативний вплив на механізм вироблення гормонів , в результаті чого згасає інтерес до відносин з «живим» партнером.
 
Інтерес до « полунички » останнім часом помітно виріс серед молодих людей. За даними дослідників з Університету Східного Лондона , 97 % британських хлопців і 80 % дівчат у віці від 16 до 20 мали можливість ознайомитися з цим жанром , завдяки , перш за все , його доступності в інтернеті .
 
Хоча в порнороликах як таких немає нічого жахливого , а в певному сенсі вони навіть корисні , проте , під їх впливом відбуваються зміни в мозковій діяльності людини. Ці зміни можуть привести до заниженого сприйняття від нормального сексу з партнером , створюючи перешкоди для отримання задоволення і «чистої» радості від інтимних стосунків .
 
Пояснюючи виникнення такої закономірності , вчені вказують на те , що під час перегляду порнографії в організмі людини виділяється допамін – гормон задоволення. При цьому чим частіше людина дивиться порно – тим менше її мозок стає сприйнятливим до цього гормону . Іншими словами , відбувається звикання до підвищеного рівня допаміну , як і у випадках з наркотиками , алкоголем або солодощами.
 
При подібній звичці механізм збудження перестає працювати в колишньому режимі – любителям порнороликів потрібні все більш екстремальні відчуття і більш насичений відеоряд , щоб їх почуття було насиченим і гострим , як того і хочеться.
 
Зрештою звикання до допаміну може призвести до такого стану душі і тіла , коли без додаткових хитрувань бажання займатися сексом просто не виникає. Нормальний , здоровий секс між двома партнерами просто перестає бути чимось інтригуючим.

Читайте також:  Які проблеми із зубами у вас з'являться через холодну погоду

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СЕКС ПІДВИЩУЄ РІВЕНЬ ДОХОДУ

ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД СЕКСУ