У сучасному світі питання зниження рівня стресу та досягнення психічного здоров’я є актуальною проблемою. Згідно з дослідженням американських учених, наявність живих декоративних рослин в офісі або в будинку допомагає покращити концентрацію уваги, підвищити продуктивність та зміцнити пам’ять. Причина полягає у поліпшенні якості повітря та створенні сприятливої ​​атмосфери на робочому місці або в будь-якому іншому приміщенні. Фахівці компанії flowers.ua https://flowers.ua, яка займається доставкою квітів та подарунків по всій Україні, вивчили це питання та дізналися як саме рослини впливають на метальне здоров’я людини. Розберімося детальніше, як догляд за квітами або їх споглядання допомагають отримати позитивні емоції.

Зменшення стресу та тривожності

Згідно з низкою досліджень, догляд за декоративними рослинами зменшує стрес, сприяє появі заспокійливих емоцій. Якщо ви, сидячи на робочому місці, щодня дивитиметеся на улюблену рослину, через деякий час помітите, що рівень тривожності та почуття самотності зменшилися. Це відбувається через появу відповідальності та потреби піклуватися про своїх представників флори. Також догляд за рослиною здатний підвищити рівень креативного мислення та збільшити творчі здібності людини. Для людей, які страждають на депресію, домашні квіти стануть нагадуванням про важливість турботи й про себе самого. Наприклад, полив рослини нагадує про те, що потрібно і самому дотримуватися водного балансу організму. Таким чином, догляд за кімнатними рослинами неодмінно допоможе покращити емоційний стан, а також навчить піклуватися про своє здоров’я.

Кактус

Кращі кімнатні рослини для дому та офісу

В асортименті Flowers.ua можна знайти не тільки дивовижні букети квітів, а й кімнатні рослини в горщиках. Замовлення квітів на день народження або з будь-якої іншої нагоди здійснюється цілодобово. Кур’єри розвозять композиції і великими, і маленькими містами України. Фахівці Flowers.ua радять розглянути такі види рослин, догляд за якими не викликає складнощів.

Рослина

  1. Сукуленти та кактуси. Якщо ви раніше ніколи не вирощували кімнатні рослини, то сукуленти ідеально вам підійдуть. Ці культури стійкі до посухи, тому що в дикій природі розквітають під прямим сонячним промінням. Вони не потребують частих поливів і здатні протриматися без вологи до двох тижнів. Кактуси взагалі поливають раз на 10-12 днів. Однак важливо періодично повертати їх різними сторонами до сонця, щоб розвивати крону рівномірно. Для алое вера достатньо хорошого освітлення та поливу кожні 2-3 тижні. Сукуленти та кактуси прикрасять ваше підвіконня або робочий стіл, забезпечать приємну та здорову атмосферу.
  2. Папороті та пальми. Це ще одні різновидності рослин, що звикли до спекотного клімату. Їм потрібне непряме сонячне світло. До поливу приступають відразу після просихання верхнього шару субстрату. Також потрібно регулярно видаляти зів’яле листя або пагони, щоб рослина не гальмувала в рості та розвитку.
  3. Фікуси та фігові дерева. Це більш вимогливі кімнатні рослини, зате процес догляду за ними вас точно захопить і допоможе поліпшити самопочуття. Фікуси полюбляють розсіяне яскраве освітлення та підвищену вологість повітря. Поливати рослини прийнято, коли верхня частина ґрунту повністю просохне. Поставте горщик на піддон, щоб зайва рідина стікала та не застоювалася. Крім того, протягом теплого періоду року рослини потребують добрив.

Рослина

Компанія Flowers.ua розуміє, наскільки важливо приділяти увагу близьким у наш час, тому доставка квітів працює по всіх містах України, де немає бойових дій.