На кухні корисні пристрої значно полегшують працю господині:https://ventolux.ua. Зберігання продуктів, приготування їжі, миття посуду, очищення повітря повчено побутової техніки, яка успішно справляється з цими процесами.

Компанія «Вентолюкс» регулярно перебуває у конструктивному пошуку. Розробки у модельному ряді, використання нових матеріалів, випуск продукції у широкій лінійці відтінків, підвищення продуктивності існуючих аналогів допомагає виділяти не лише на тлі вітчизняних, а й зарубіжних брендів.

Варильні поверхні: інновації у кожен будинок

Замість габаритних плит ми готові запропонувати окремі рішення. Варильні поверхні використовуються щодня. Їх вбудовують у стільницю, поміщаючи у вирізаний за розмірами монтажний отвір. Для сталого становища використовують ущільнювач.

Правильне підключення забезпечує безпеку користування. Газову комутацію виконують дуже герметично, до труби, що проходить у квартирі. Для електричної моделі потрібна особлива вилка, а перерізу дроту має бути достатньо потужності техніки. Обов’язково бажають заземлення. Проріз у дерев’яній стільниці обов’язково герметизують. Завдання ущільнювача – міцно «посадити» варильну поверхню у призначене місце та не допустити накопичення сміття за контурами установки.

В ногу з часом

Емальовані та металеві поверхні вже набридли. Коли хочеться чогось новенького, вибирають серед інших матеріалів.

Склокераміка

Нагрівання забезпечується стрічковим або спіралеподібним елементом. Тепло подається вертикально, причому термічний процес відбувається саме в зоні встановлення посуду (поряд поверхня залишається холодною). Швидке нагрівання забезпечують каструлі з рівним дном.

Склокераміка «не любить» алюмінієве та мідне кухонне начиння. ВІН є досить міцним, але при цьому тендітним, тому якщо не міцно тримати над поверхнею ніж або ложку, після падіння вони здатні залишити тріщини.

Вироби відрізняються конфігурацією, кольором. Тим, хто звик прибирати сліди приготування після завершення процесу, доведеться змінити свою звичку. Якщо капнув жир, вода, а особливо – солодкий розчин, сліди прибираються відразу.

Індукційні

Вихрові струми рахунок індукції швидко нагріють каструлю, чайник, сковороду, швидко чиститься від забруднень. Така поверхня потребує певного посуду. Скло та кераміка слабо намагнічуються, можу подряпати плиту дном. Мідь та алюміній також не підтримують індуктивні потоки. На відповідному посуді є спеціальний значок.

Побутова техніка обирається на роки. Добре, коли є значний вибір за видами, характеристиками, вартістю, яку здатний надати «Вентолюкс».

*На правах реклами