Професійна модель Oral-B MD20 OxyJet Professional– це корисний і потрібний інструмент для догляду за яснами і зубами. Прилад здатний усунути причину появи різних хвороб порожнини рота. При постійному застосуванні пристрою запальний процес не буде вас турбувати, а зубний камінь не загрожує. Правильний догляд поверне зубам білизну, допоможе підтримувати здоров’я ясен. Однак поговоримо докладніше про те, як користуватися іригатором для зубів в домашніх умовах.

Інструкція по застосуванню: підготовка, процес, догляд

Використання зубного пристрою ділиться на 2 етапи: підготовчий процес і процедура очищення. Для застосування необхідно виконати стандартні дії, що забезпечать якісну чистку, і дадуть гарантію комфортної процедури:

 • Встановіть на прилад насадку. Необхідно ввести стрижень в отвір рукоятки приладу до клацання.
 • Якщо встановлюєте вперше, потрібно протестувати прилад. Пропустіть воду через пристрій.
 • Для очищення в ємність набирають теплу воду. Туди ж, якщо необхідно, можна додати ополіскувач.
 • Встановіть необхідний режим і починайте чистити зуби.
Читайте також:  Як вибрати електричну зубну щітку

Іригатор

Як користуватися іригатором Oral-B: чистка

 1. Щоб отримати потрібний ефект, точно дотримуйтесь інструкції по застосуванню іригатора. Кожен етап виконується над раковиною, рот відкритий під час всієї процедури, щоб забезпечити відтік рідини.
 2. Включайте пристрої клавішею пуску і вимикання.
 3. Встановлюйте потрібну швидкість подачі струменя. Велика цифра означатиме великий тиск.
 4. Розділіть верхній, а також нижній ряд на чотири сектори, і почніть з далекої ділянки очищення.
 5. Завдяки перемикачу на ручці відкрийте подачу рідини.
 6. Починайте процедуру з простору між зубами, рухаючись до кишені ясен. Далі обробіть зуби.

Догляд

Довговічність пристрою багато в чому залежить від правильного догляду. Якщо під час чистки в резервуар додається ополіскувач, тоді промийте контейнер. Увімкніть прилад з наповненою водою. Промивайте до спустошення резервуара, так ви уникнете осідання. Після очищення ємності вимкніть прилад. Відокремте насадку, потягнувши її вгору, окремо промийте її під теплою чистою водою. Ручку також варто обробити. Всі елементи просушіть і помістіть в контейнер, де зберігаються всі деталі. Вони легко знімаються, їх навіть можна мити в посудомийній машинці.

Читайте також:  Як нові методики діагностики покращують стоматологічне лікування

Унікальність іригатора полягає в бульбашкової технології. Важлива функція – ефективне усунення залишків їжі навколо брекетів. Деякі користувачі вважають, що за конструкціями в порожнині рота особливий догляд не потрібен, однак така думка є хибною. Якщо неправильно піклуватися про титанові конструкції, може розвинутися пародонтит. Для людей з імплантами рекомендується придбати іригатор Oxyjet Professional Care. особливості:

 • Об’ємний резервуар, герметичний клапан.
 • Є різнокольорові насадки і автоматичне відключення, якщо ви забули це зробити.

Рекомендації

 1. Першу процедуру проводьте на невеликій швидкості. Ясна повинні звикнути до нового пристрою. Далі режим можна збільшувати.
 2. Якщо ясна кровоточать, краще знизити тиск, а після цього зверніться до дантиста. Іригатори використовуються самостійно, проте кращий результат дає після стандартного очищення.
 3. Пристрій можна застосувати як доповнення до лікування пародонтиту. Резервуар потрібно заповнити протизапальним розчином або бальзамом. Встановіть насадку, спеціально призначену для даної моделі.
 4. Фахівці не радять викидати прилад як побутові відходи.
Читайте також:  Чому важливо дотримуватися гігієни ротової порожнини?

Пам’ятайте, що догляд за яснами і зубами вкрай важливий для підтримки здорової і красивої посмішки. Продукт Oral-B займає міцні лідерські позиції з продажу в усьому світі.