Сміх дійсно спалює калорії, і чим більше ми сміємося, тим більше жирів спалюємо. Від сміху худнуть – цьому знайшлося експериментальне підтвердження.

Такий експеримент провели вчені американського Університету Вандербільта. У ньому взяли участь 45 пар друзів. Для експерименту друзів вибрали тому, що люди частіше сміються в компанії. Всі учасники експерименту знаходилися в приміщенні, обладнаному спеціальними приладами для вимірювання витрачених калорій, і кожен з випробовуваних був підключений до монітора.

Під час експерименту його учасникам демонстрували комедійні фільми. Прилади показали збільшення частоти пульсу в середньому на 10-20 відсотків і втрату калорій в обсязі 1,3 за хвилину. Цю кількість можна порівняти з витратами енергії при друкуванні на комп’ютері або підшивки документів. А ось під час бігу підтюпцем кожну хвилину витрачається приблизно 10 калорій.

Смійтеся по 15 хвилин щодня, і зниження ваги за рік за складе близько 2 кілограмів.

У процесі реготу напружуються всі основні групи м’язів людського тіла. Коли людина сміється тиск і пульс підвищуються, а потім знижуються нижче, ніж були до того. Точно також відбувається і при заняттях спортом. Тому сміятися особливо корисно для літніх або хворих людей, яким займатися фізкультурою не дозволяє здоров’я.

Так що, дивіться комедії, читайте гумористичні журнали, слухайте анекдоти і смійтеся на здоров’я – ось такі поради худнучим можна дати, виходячи з наведених вище результатів експерименту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК СМІХ ВПЛИВАЄ НА НАШ ОРГАНІЗМ?

СМІХ – СПРАВА СЕРЙОЗНА