Якщо ви хочете захиститися від ризику розвитку діабету, знизити загрозу інфекцій і навіть підкоригувати талію, то для цього вам всього лише необхідно спати без одягу. Експерти вважають, що сплячі голими людьми люди спалюють більше калорій і ведуть більш щасливе сексуальне життя.

Хоча піжами і переживають новий сплеск популярності, експерти все-таки радять людям спати без одягу, тобто наслідувати приклад Мерилін Монро, яка говорила, що уві сні на ній тільки “Шанель номер 5”. Судячи з усього, Мерилін дізналася один із секретів здоров’я і краси. Як з’ясували американські дослідники, сьогодні кожен третій дорослий чоловік спить голим, витягуючи з цього велику користь для свого здоров’я.

Читайте також:  П'ять продуктів сприяють довголіттю, знижуючи ризик діабету та високого холестерину

Так, сомнологи переконані, що сон без одягу допомагає утримувати більш низьку температуру тіла, що необхідно для здорового сну. Чим прохолодніше у вас в спальні і під ковдрою, тим швидше ви засинаєте і міцніше спите. Що стосується тих людей, у яких мерзнуть ноги, то їм радять відмовитися від носіння теплих шкарпеток в ліжку, а вдаватися до допомоги грілок з гарячою водою. Вони допоможуть зігріти кінцівки, але не будуть при цьому нагрівати ваше тіло протягом всієї ночі.

Сон без одягу допомагає більш ефективно спалювати калорії. Останнім часом експерти приділяють особливу увагу так званому коричневому жиру – різновиди тканин в організмі, яка захищає від збільшення ваги. У той час як звичайний білий жир накопичується після того, як ми споживаємо більше калорій, ніж спалюємо, коричневий жир якраз і допомагає позбавлятися від зайвих калорій. Але він робить це тільки в той момент, коли нашому організму потрібна енергія, у тому числі і для зігрівання. Тому у малюків дуже багато коричневого жиру, за допомогою якого вони підтримують тепло.

Читайте також:  Лікарка пояснила, чому здорові звички можуть не допомагати

Деякі види фізичної активності допомагають людям спалювати калорії за допомогою коричневого жиру, і сон без одягу також цьому сприяє. Коли ви спите голими, то це також сприяє зниженню артеріального тиску. Правда, для цього необхідно спати разом з коханою людиною, так як в цьому випадку наш організм виробляє гормон окситоцин, який володіє оздоровчими властивостями.
Природно, що сон без одягу дуже корисний і для сексуального життя, як показують численні дослідження. Нарешті, коли ми спимо голими, це допомагає уникати грибкових інфекцій. Подібні мікроорганізми дуже люблять теплі, тісні простори, а всілякі піжами і ночнушки якраз і забезпечують дане середовище.

Читайте також:  Вчені назвали ознаку хвороби Паркінсона, який видно по очах

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЛІКАРІ РОЗПОВІЛИ, КОЛИ СОН ВДЕНЬ НЕБЕЗПЕЧНИЙ

НАВІЩО ПОТРІБЕН СОН?

СТРУКТУРА СНУ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News