Для будь-якого чоловіка сила його потенції, може, і не основний показник мужності і можливостей, але вже точно не останній. І якщо “щось пішло не так”, потерпає насамперед самооцінка і психічний стан.

Уролог Олександр Костирко каже, що негативно вплинути на потенцію можуть не тільки різні захворювання, але цілковито нешкідливі на перший погляд звички, наприклад, їздити з увімкненим обігрівом сидінь або швидкоруч чистити зуби.

Ми з’ясували, які звички можуть стати причиною “казусу” в ліжку і призвести до імпотенції.

Келих пива ввечері

Нічого ж страшного, так? Просто келишок, щоб зняти стрес після робочого дня, розслабитися й налаштуватися на сон. Але навіть у малих дозах алкоголь підступний, а особливо завсідник чоловічої компанії – пиво.

Цей напій негативно впливає на потенцію не тільки через вміст шкідливого етилового спирту. У ньому ще й міститься фітоестроген (“аналог” жіночого статевого гормону), який, потрапляючи в організм, витісняє тестостерон – головний чоловічий гормон.

Швидкоруч чистити зуби

Вранці завжди не вистачає часу, і багато хто економить його за рахунок якісної чистки зубів.

Але річ у тім, що через погану гігієну рота накопичуються бактерії, які потім поширюються по всьому організму, провокуючи запалення і пошкодження кровоносних судин, зокрема, в пенісі. Згодом це може спричинити труднощі з ерекцією.

Часто вживати ліки

Щоденні стреси і перевантаження часто стають причиною зайвої дратівливості, головного болю та інших неприємних станів, від яких більшість звикла рятуватися ліками. Тому у багато хто має з собою мініаптечку, в якій завжди є препарати, що швидко повертають до норми.

Однак численні дослідження показують, що більшість з них за регулярного застосування можуть призвести до імпотенції. Серед найпідступніших є зокрема й найпопулярніші – заспокійливі і знеболювальні.

Пити каву протягом дня

Для багатьох кава стала напоєм, що диктує ритм дня – випив чашечку в перерві, і з новими силами кинувся далі подкорювати вершини.

Але і тут лікарі не радять зловживати – продукт сприяє зниженню рівня тестостерону, який швидко заміщується жіночими статевими гормонами.

Їздити з увімкненим підігрівом сидінь

Підігрів сидінь – чудовий варіант для тих, хто не може чекати поки прогріється салон авто. Однак постійно користуватися цією функцією медики не радять.

А все тому, що сидіння на “грілці” призводить до підвищення температури статевих органів до небажаних значень (норма – 34-35 градусів), від чого страждає якість сперми (впливає на можливість зачати дитину) і починаються різні запальні процеси, які, зокрема, позначаються і на силі потенції.

Носити вузькі джинси

Мода зараз така, що не тільки жінки можуть собі дозволити носити обтягувальний одяг. Популярністю користуються також чоловічі моделі брюк “скіни”, що щільно прилягають до сідниць і стегон.

Для чоловіків такий одяг небезпечний тим, що провокує порушення кровообігу в органах малого тазу, стаючи причиною простатиту, імпотенції та безпліддя.

Джерело: Обозреватель