Канадські вчені провели дослідження, і на підставі його результатів прийшли до цікавих висновків щодо імітації оргазму. Медики зробили висновок, що обманювати партнера, зображуючи фальшиве задоволення, практично неможливо – факт імітації все одно розпізнається на рівні почуттів.
 

Вищеназване дослідження було проведено командою фахівців з факультету психології Університету Ватерлоо, а висновки вчених опублікувало на своїх сторінках видання Archives of Sexual Behavior. Дослідники заявили, що здійснені спостереження та експерименти переконали їх у тому, що чоловіки і жінки здатні досить точно і об’єктивно представляти ступінь задоволеності своїх партнерів.

«Навіть якщо спілкування на тему сексу в парі обмежена, людина все одно здатна визначити стан свого партнера, для цього лише потрібно вміти добре розпізнавати емоції», – процитував журнал провідного спеціаліста проекту, клінічного психолога Ерін Фалліс.

У ході дослідження його учасників (84 гетеросексуальні пари) медики попросили розповісти про те, наскільки вони задоволені своїми відносинами, включаючи відносини інтимного характеру. При цьому кожен з добровольців пройшов спеціальний тест на здатність розпізнавати емоції. Результати цієї роботи, як прокоментували їх самі дослідники, виявилися абсолютно протилежними популярній думці про те, що чоловіки і жінки погано розуміють почуття один одного. Отримані дані якраз свідчать про те, що партнери, які живуть разом досить швидко навчаються правильно оцінювати рівень задоволеності – це, в свою чергу, допомагає парі виробити той формат сексуальних відносин, який би влаштовував обидві сторони. Таким чином, імітувати задоволення в ліжку при стабільних відносинах безглуздо – обман все одно відчувається, переконані психологи.
 
Фахівці радять чесно і відкрито обговорювати з партнерами сексуальні теми, так як це набагато ефективніше сприяє гармонійному розвитку відносин, ніж імітація, що видається за правду. «Надалі ми збираємося провести нові дослідження більш тривалих відносин», – повідомила Ерін Фалліс.

Читайте також:  Зміцнює серце та судини, покращує захист від раку: чим ще корисна шипшина

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ОРГАЗМ ВПЛИВАЄ НА ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ

ОРГАЗМЕННІ МІФИ

СЕКС У ШЛЮБІ. ЧОМУ ПРОПАДАЄ ПРИСТРАСТЬ?