Заняття спортом при низькій температурі повітря можуть зробити нас більш голодними. До такого висновку прийшли європейські дослідники.

Вчені з Європи виявили, що у людей, які займаються на бігових доріжках при різних температурах, згодом відзначається і різні прояви апетиту. Майже у всіх, хто займався спортом при холодній температурі, після занять збільшувалася відчуття голоду, і ці люди споживали значно більшу кількість калорій.
 

Як вважають професійні фітнес-тренери, заняття на свіжому повітрі є більш корисними для організму людини, ніж заняття спортом в закритому приміщенні, незалежно від температури. Втім, це не означає, що на вулиці потрібно займатися в лютий мороз або сильну спеку.

“Звичайно, нам значно простіше спалювати більше калорій, коли ми знаходимося всередині приміщень при жаркій температурі, – говорить персональний тренер залу Gym KC Джейсон Дорсом. – Коли ми займаємося на свіжому повітрі, то зазвичай наше тіло навантажується однаково в будь-який час”.

Втім, не поспішайте переносити тренування на мороз – лікарі підкреслюють, що холодне повітря не дуже корисне для організму. Існує ризик підхопити астму, а також зіткнутися з сухою і потрісканою шкірою. Не підходять для занять на природі і спекотні літні дні. У цьому випадку не можна виключити ризик перегріву, а також сонячного удару. Тим же, кому потрібна втрата ваги, експерти радять виконувати кардіо вправи вранці – в цей час вони є найбільш корисними.

Читайте також:  6 продуктів, які врятують вас від раку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРАВИЛА ПРОБІЖОК В ХОЛОДНУ ПОРУ

БІГ ЧИ ХОДЬБА: ЩО КРАЩЕ?

ШВИДКИЙ БІГ РІВНОЦІННИЙ СИДЯЧОМУ СПОСОБІ ЖИТТЯ