Кидати курити треба за певними правилами. Медики вирішили дати кілька порад тим, хто хоче позбутися цієї шкідливої звички, але у нього не вистачає сили волі, або він занадто для цього ледачий.
 

Для більшості курців відмовитися від щоденної дози нікотину – непросте завдання. Але є способи, які можуть вдарити важкою артилерією по цій залежності. Якщо не дотримуватися певної системи, боротьба з курінням виявиться безплідною, пише The Times of India.
 
Для початку створіть план «винагороди». Система заохочень буде давати вам стимул йти до кінця, не опускаючи руки на півдорозі. Почніть з невеликих нагород – спочатку купіть собі щось за скорочення кількості викурених сигарет за день. Потім зробіть собі подарунок за цілий день без куріння, потім за тиждень, і так далі. План зі скороченням обсягів споживання сигарет повісьте на видне місце, щоб не збиватися з наміченого шляху.
 
Своїм бажанням відмовитися від сигарет поділіться з близькими людьми. Вони допоможуть вам у важкі хвилини не зірватися, а їх любов і турбота підтримають вас у цій нелегкій справі. Є і ще один соціальний аспект в даному питанні – непогано було б вступити в групу де кидають палити. Це можна зробити, наприклад, через інтернет, на одному з тематичних форумів (благо, таких зараз дуже багато). Люди, які як ніхто інший розуміють твої проблеми, зможуть дати слушні поради, засновані на особистому досвіді.
 
Звичку замість проводити час за сигаретою можна замінити на менш нешкідливі – наприклад, кожен раз, коли ви відчуваєте бажання зробити перекур, з’їжте цукерку, або пожуйте жувальну гумку. А щоб вже зовсім нічим собі не нашкодити, замість солодких перекусів заїдайте свою нікотинову залежність фруктами, горіхами, сирою морквою або селерою. Такі хрусткі закуски принесуть не тільки задоволення, але і користь.
 
Не менш важливі в боротьбі з курінням і заняття спортом. Регулярне відвідування тренажерного залу або заняття йогою підвищать вашу витривалість і позбавлять від тривоги. І останнє – встановіть точну дату, коли ви остаточно кинете палити, і повідомте про це своєму оточенню. Тоді у вас не буде бажання відкладати своє рішення на потім.

Читайте також:  Названо найкращу ягоду проти раку кишечника

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЛЕГКІ СПОСОБИ КИНУТИ КУРИТИ

ВЧЕНІ НАЗВАЛИ СИТУАЦІЮ, КОЛИ НЕ МОЖНА КИДАТИ КУРИТИ

ЯК КИНУТИ КУРИТИ