Співробітники Університету штату Каліфорнії (США) склали список продуктів, регулярне споживання яких стимулює біологічні процеси по уповільненню старіння. Даний раціон, як запевняють фахівці, не лише допомагає виглядати молодше «паспортних» років, але і сприяє профілактиці багатьох захворювань.

Тим, хто хоче виглядати молодше, каліфорнійські експерти рекомендують включити в раціон риб’ячий жир. Експерименти показали, що кислоти Омега-3, які знаходяться в ньому захищають від пошкоджень оболонку, яка покриває ДНК всередині клітини. Таким чином, термін життя клітин збільшується, і, відповідно, процес старіння всього організму сповільнюється. Крім того, риб’ячий жир стимулює захист організму від артрозу – захворювання, що руйнує суглоби.
 
В цілому, як кажуть фахівці, в «раціоні молодості» має бути більше різноманітних страв, приготованих з продуктів з Омега-3. До таких продуктів належить риба (лосось, сардини, скумбрія, форель), волоські горіхи, гарбузове насіння, соєві боби. Крім них, джерелом поживних компонентів, стимулюючих антивікові реакції, вчені вважають такі продукти як м’ясо, свіже молоко і яйця – в них багато білка, необхідного для підтримки м’язової маси, а також нутрієнтів, що підтримують мозкову активність.
 
Що ж до овочів, то кращими серед них названі капуста (білокачанна, броколі і брюсельська), цибуля і часник. Речовини, що входять до їх складу, допомагають організму боротися із запаленнями, інтенсивність яких посилюється в міру віку. Серед фруктів пальма першості належить яблукам. «Їх цілюща сила перевірена довгою історією людства», – кажуть медики.
 
А ось напоями, які увійшли до цього списку, виявилися зелений чай і гранатовий сік.

Читайте також:  Чотири помилки по відношенню до здоров'я припускаються практично всі люди

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
9 СПОСОБІВ ПОВЕРНУТИ СТАРІННЯ НАЗАД

ТИПИ СТАРІННЯ І МЕТОДИ БОРОТЬБИ З НИМИ

ОСНОВНІ КРОКИ ДО МОЛОДОСТІ І КРАСИ ШКІРИ