Молодим жінкам в організмі не вистачає найважливіших поживних речовин начебто міді і калію. Такі сумні наслідки захоплення модними дієтами.

Все більша кількість молодих жінок страждає від дефіциту найважливіших вітамінів і мінералів через модні дієти, які просуваються в соціальних мережах. Британські дослідники з’ясували, що в організмі багатьох місцевих жінок відчувається нестача калію, магнію та міді. Особливо сумно дана ситуація виглядає для жінок після 20 і 30, які також страждають від дефіциту заліза, кальцію та йоду. Самим очевидним чинником подібного роду дефіцитів є масове захоплення вегетаріанським харчуванням, в якому відсутні м’ясо і риба.

Однак мільйони людей також добровільно відмовляються від харчових груп, включаючи злаки і молочні продукти, позбавляють себе глютену або цукру. Експерти вважають, що ці ненаукові дієти найчастіше приваблюють людей з невротичним складом характеру, які не знають, які продукти харчування необхідні для їх здоров’я. Вивчення стану здоров’я понад 3 200 дорослих людей показало, що середньостатистична жінка недоотримує 7 з 8 ключових мінералів. Середньостатистичний чоловік, зі свого боку, недоотримує 5 мінералів з 8.

Нагадуємо, що подібного роду дефіцит вітамінів і мінералів може призводити до втоми, ослабленій імунній системі, ризику переломів, проблем з м’язами і безпліддя. Експерти настійно радять дотримуватися повністю збалансованої за кількістю жирів, вуглеводів і білків дієти, яка включає всі групи продуктів в правильно розрахованій кількості. Особливо це важливо для дітей, літніх людей, вагітних і тих, хто страждає від хронічних хвороб.

Джерело: МедікФорум