Вчені з’ясували: заняття сексом в позиції “жінка зверху” є дуже небезпечним для здоров’я чоловіків.

Згідно новим дослідженням, ця ризикована позиція є причиною половини всіх переломів статевого члена, які відбуваються під час сексу. Для порівняння, позиція «на колінах» є причиною 29% травм, в той час як «чоловік зверху» або «місіонерська» поза несе відповідальність тільки за 21%.

У дослідженні, опублікованому в журналі «Досягнення в галузі урології», вчені припустили, що чоловік не може оперативного присікти хворобливі рухи, коли жінка переносить всю свою масу тіла на його ерегований пеніс.

З 44 підозр на перелом статевого члена, вивчених в трьох лікарнях у Кампінасі (Бразилія), протягом 13 років, 42 випадки були підтверджені і оцінені з метою з’ясувати, що було першопричиною.

Двадцять вісім чоловіків мали гетеросексуальний статевий акт під час травми, а шість суб’єктів брали участь в «маніпуляціях статевим органом».

Четверо з чоловіків були учасниками гомосексуального статевого акту, вченим не вдалося з’ясувати, яким саме чином вони отримали травми.

Половина пацієнтів, що брали участь в дослідженні, почули клацання під час отримання першої травми, після цього виникла біль і припухлість, а у двох чоловіків наслідком необережності стала еректильна дисфункція.

Тим не менш, вчені стверджують, при виборі позиції варто пам’ятати, переломи статевого члена трапляються вкрай рідко. Дослідники описують травму як «порівняно рідкісний клінічний випадок».

Незважаючи на незграбний характер травми, чоловікам слід негайно звернутися до лікаря, як тільки вони почали відчувати біль в області статевого органу. За даними дослідження, бездіяльність при переломі статевого члена може «призвести до погіршення сексуальної і сечовидільної функцій».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОМУ ЧОЛОВІКИ ЗАЙМАЮТЬСЯ СЕКСОМ?

ТОП-10 СЕКСУАЛЬНИХ МІФІВ

МІФИ ПРО БЕЗПЕЧНИЙ СЕКС