Щоденне вживання жирного йогурту , як не дивно , допоможе людині не набрати вагу , а схуднути. Вчені з’ясували , що це знижує ризик розвитку ожиріння майже на 20 %.

Іспанські дослідники з University of Navarra прийшли до парадоксального висновку – вживання жирної їжі може захистити людину від ризику ожиріння , а не збільшити його . Так , досить щодня з’їдати по 125 г жирного йогурту , і небезпека надмірного набору ваги буде знижена на 19 % порівняно з тими , хто цей йогурт не вживає.
 
Відзначимо , що включення в раціон йогурту з низьким вмістом жиру ніяк на ризик ожиріння не впливає , як переконалися вчені . Експерти пояснюють це тим , що нестачу жиру виробники йогуртів компенсують великим вмістом цукру. А для фігури людини небезпечні не жирні продукти , а ті, які містять цукор. Особливо ефект вживання йогуртів добре помітний на людях , які вже перебувають на середземноморській дієті , насиченою рибопродуктами , овочами і оливковою олією. У цій групі один жирний йогурт в день знижував ризик розвитку ожиріння на цілих 25 %.

“Йогурт це всього-лише один продукт , і з його допомогою не можна повністю компенсувати вплив нездорової дієти , – говорить професор Мігель Мартінес-Гонсалес , автор дослідження . – Але для людей , що віддають перевагу здоровому харчуванню , начебто середземноморській дієті , включення в раціон йогурту забезпечує додаткові переваги для здоров’я . Скоріше всього це пояснюється тим , що люди вживають саме жирні йогурти як десерт замість якихось інших більш шкідливих солодощів , що містять багато крему і цукру. Крім того , додаткову користь здоров’ю забезпечують і корисні бактерії, що входять до складу йогурту ” .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ШОКОЛАД ЗАХИЩАЄ ВІД ЖИРУ НА ТАЛІЇ

Читайте також:  Лікар-нефролог дав 4 ключові поради, які збережуть нирки здоровими

СКЛАДЕНО СПИСОК ПРОФЕСІЙ ЯКІ ВИКЛИКАЮТЬ ОЖИРІННЯ