Вчені, які виступали на конгресі Канадського кардіоваскулярного товариства в Торонто, назвали спосіб, з допомогою якого можуть продовжити своє життя люди, які пережили інфаркт, ішемію або інсульт. Дослідники порадили їм кожні двадцять хвилин здійснювати хоча б мінімальні рухи.

Зокрема, автори нового дослідження, співробітники Університету Альберти в Едмонтоні, заявили про те, що сердечникам потрібно вставати з місця кожні двадцять хвилин і наступні сім хвилин витрачати на невелику фізичну активність. За словами співавтора роботи, доктора Айлар Рамаді, «навіть просто періодично встаючи і прогулюючись по кімнаті, можна спалити близько 770 кілокалорій в день», якщо робити це щодня.

Фахівці проводили експеримент за участю 132 добровольців, які страждають від коронарної недостатності, вони відслідковували зміни в рівні фізичної активності випробовуваних. В результаті вони встановили, що люди, які страждають серцевими захворюваннями, дійсно рухалися набагато менш активно в порівнянні зі здоровими однолітками. Знижена фізична активність у них, як вважають вчені, призводила до накопичення в організмі холестерину та інших шкідливих жирів, підвищуючи тим самим ризик повторних ударів.

Дослідники підсумували, що запропонований ними метод вставання з місця кожні 20 хвилин дозволить уникнути цієї проблеми.

«Якщо вставати з місця кожні 20 хвилин і прогулюватися по кімнаті, квартирі або на природі, ймовірність повторного нападу знизиться до мінімальних значень», – зазначили наукові фахівці.

Раніше ми писали про те, які несподівані симптоми можуть вказувати на початок ішемічної хвороби серця у людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ЗМІЦНИТИ СЕРЦЕ?

СКІЛЬКИ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ, ЩОБ СЕРЦЕ ЗАЛИШАЛОСЯ МОЛОДИМ