Про те, що допомагає організму відновитись після перенесеної інфекції, розповіла лікар Катерина Кашух.

Лікар Кашух повідомила в інтерв’ю, що після хвороби організму потрібно дати можливість заповнити свої сили, повернути колишню енергію та тонус – цей період слід уникати значних навантажень. Медик підкреслила, що повернення до режиму життя, що існував раніше, має бути поступовим, і що цьому сприяють «прості кроки».

«У перший тиждень після зникнення нежиті, кашлю та температури необхідно прислухатися до свого самопочуття, прагнути вести здоровий спосіб життя», – заявила фахівець.

Кашух уточнила, що ГРВІ внаслідок запалення може спровокувати втрату апетиту. Щоб не перевантажувати систему травлення, слід зробити раціон легшим, виключити з нього борошняну, жирну, гостру їжу.

«У раціон варто додати нежирну рибу, пісне м’ясо, овочі та фрукти, цільнозернові каші та кисломолочні продукти», – порадила Кашух.

Вона додала, що після ГРВІ в організмі ще якийсь час можуть зберігатися частки, що викликають інтоксикацію у гострий період захворювання. Поки вони не виведуть остаточно, можуть відчуватися швидка стомлюваність, втома. Для відновлення організму протягом хоча б тижня після ГРВІ потрібно жити у щадному форматі, давати собі багато відпочинку та часу для сну.