У цій статті ми розповімо про чорний перець, який в японську епоху Едо вживався з рисом і бульйоном даси як засіб від спеки.

Чорний перець – одна з чотирьох основних світових приправ. Він користувався великим попитом як прянощі та лікарської рослини, а в Європі застосовувався як валюта, пише Yahoo Japan.

Користь чорного перцю

-Антимикробна та антисептична дія

Насамперед, антибактеріальні та антисептичні властивості – це добре відома особливість перцю! Його використовували для тривалого зберігання м’яса, щоб воно не псувалося. Дія такого ефекту проявляється і в організмі, де, як вважається, перець виганяє бактерії.
-Кровообіг і зниження ваги

Читайте також:  Лікар рекомендує 4 добавки, які корисні для організму взимку

Речовина, що міститься в перці, піперин розширює кровоносні судини і покращує кровотік. Вважається, що він ефективно знімає озноб і скутість.

Піперін стимулює симпатичну нервову систему, яка, у свою чергу, виділяє адреналін та активізує ліполітичні ферменти (ферменти підшлункової залози, необхідний для перетравлення та засвоєння жирів – прим. ред). Підвищує апетит та покращує травну функцію.

Ароматичний компонент та гострота стимулюють перистальтику шлунково-кишкового тракту, що сприяє підвищенню апетиту та покращенню травної функції.

-Розслаблююча дія

Ароматичний компонент перцю розслаблює нерви, знімає гнів та тривогу. Піперін підвищує рівень гормонів, що покращують настрій (серотоніну та ендорфінів).

Читайте також:  Використання камінів та дров'яних печей підвищує ризик розвитку раку легень у жінок

-Відлякують комах властивості

Багатьом шкідникам не подобається запах перцю, тому його також корисно тримати в шафах, щоб запобігти попаданню комах в одяг.
Будьте обережні, не вживайте чорного перцю занадто багато, але постарайтеся використати його, щоб пережити сезон дощів та літо!