Для багатьох людей понеділок це самий неприємний і важкий день тижня , коли їм доводиться повертатися до роботи після приємно проведених вихідних. Проте дослідники з Університету Пенсільванії встановили , що понеділок є ідеальним днем для початку нової дієти.

Якщо ви хочете спробувати нову дієту або заняття фітнесом – почніть з понеділка. Американські вчені вивчили статистику Google , а також записи відвідуваності декількох спортивних залів та інформацію сайту StickK.com . Цей портал створений для людей , що ставлять перед собою будь-які цілі і які втрачають гроші , якщо ці цілі не досягаються .
 
Виявилося , що саме по понеділках в Google фіксується найбільше запитів по темі дієт , а до кінця тижня це число плавно опускається. І подібна картина спостерігається для будь-якого календарного циклу. Так , на початку місяця люди активно прагнуть почати ” нове життя ” так само як і на початку року , але до кінця цього періоду інтерес поступово знижується.
 

“Я називаю це ефектом свіжого старту – говорить автор дослідження професор Джейсон Рійсе – … У певні дні у вас виникає дещо інший погляд на самого себе. З’являється бачення перспективи , хочеться себе змінити. Ось чому починати дієту краще всього в понеділок , так як в цьому дні у людини спостерігається найбільша рішучість ” .

 
Але чи вдається людям слідувати цій рішучості надалі? Вчені довели , що якщо почати дієту в понеділок , то шанси на її успіх підвищуються на цілих 33 %. Це справедливо і для початку місяця, або року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК НАЛАШТУВАТИ СЕБЕ НА РОБОТУ В ПОНЕДІЛОК

НАЗВАНО НАЙКРАЩУ І НАЙГІРШУ ДІЄТИ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ЖИТТЯ