М’які меблі на сучасному ринку в інтернеті та меблевих магазинах України представлені великим обсягом різноманітних моделей. В залежності від типу приміщення (спальня, вітальня чи дитяча кімната), де буде знаходитись виріб, може відрізнятися його призначення, розмір, механізм конструкції і дизайн. Також важливо дотримуватись інтер’єр-коду, щоб меблі виглядали гармонійно у кімнаті. Для всього цього і слід відрізняти софу, диван і ліжко один від одного.

Софа і диван ‒ в чому відмінність?

Почнемо з того, що знайдемо відмінність між софою та диваном. Зазвичай заведено називати софою диван невеликого розміру. Це визначення має право на життя, але є не зовсім точним. Серед особливостей софи можна виділити наступні характеристики:

 • Широке сидіння.

Софа має сидіння великої площі, такого ж розміру, як і його спинка. Також підлокітники цього виробу зазвичай мають однакову зі спинкою висоту, але не всі моделі.

 • Пружну структуру.

Софа, на відміну від дивану, не буває занадто м’якою. Сидіння тут достатньо тверде та пружне, тож використовувати його для сну не завжди доцільно.

 • Простий варіант конструкції.

Софа має стандартну, класичну форму. Тоді коли диван може являти собою цікаву модульну конструкцію, софа не дивує уяву різноманіттям типів.

Частіше за все софа не має додаткових механізмів і є більше практичним доповненням до інтер’єру вітальні чи передпокою, але деякі моделі все ж є розкладними, що не завжди може бути доцільно для сну через невеликі розміри виробу.

Диван

Основні відмінності софи і дивана-ліжка

Багато людей, які хочуть купити меблі для спальні, не розуміють, чим відрізняється софа від дивану-ліжка і часто помиляються при покупці. Важливо уточнювати всі ці моменти у меблевому інтернет-магазині, щоб зробити правильний вибір. 

Софа може зовнішньо нагадувати диван-ліжко, але не бути їм. Особливості останнього наступні:

 • м’яке сидіння, яке є по суті матрацом для сну;
 • спеціальний матеріал оббивки, який не дає білизні ковзати;
 • висувний механізм з ящиком, де можна зберігати постільну білизну, подушки та інші предмети;
 • розміри та габарити, що дозволяють комфортний відпочинок одній чи більше дорослій людині.

Якщо ж говорити про відмінності повноцінного ліжка від дивана-ліжка, то тут багато чого залежить від потреб господаря. Диван-ліжко — це більш практична з точки зору витрат покупка, адже, таким чином, ви отримуєте два типи меблів в одному і не потребуєте купівлі додаткового матрацу. Але купивши повноцінне ліжко, ви можете обрати матрац на свій смак, що гарантує вам здоровий і якісний сон.

Можна стверджувати, що в ідеалі для спальні слід обрати саме повноцінне ліжко, на відміну від гостьової кімнати чи передпокою, де можна використовувати диван-ліжко.

Чому слід купити диван чи софу в OrganicMebel.shop

OrganicMebel.shop пропонує великий вибір диванів, ліжок для вашого відпочинку та меблів для інших потреб. Звернутися до нас вигідно, тому що:

 • ми маємо каталог якісних товарів, в якому кожен знайде меблі потрібної йому цінової категорії;
 • доставка здійснюється по всій Україні, а ще вона безкоштовна на багато груп товарів;
 • є варіант оплати товарів в кредит;
 • сертифіковані товари та предмети побуту і гарантія на весь їх асортимент;
 • можливість замовлення за індивідуальним проектом.

Звернувшись до OrganicMebel.shop, ви можете бути впевнені, що наші спеціалісти зроблять все, щоб ви купили саме ті товари, які будуть радувати вас протягом багатьох років. Чекаємо на ваші дзвінки та заявки 7 днів на тиждень. 

*На правах реклами