Виявляється, що від правильного дихання сильно залежить весь процес схуднення. Коли ви тренуєтеся в спортивному залі, обов’язково треба стежити за своїм диханням. Справа в тому, що неправильне дихання не сприяє схудненню навіть при надмірних фізичних навантаженнях. Більшість людей під час занять фітнесом дихають часто і поверхнево. Це неправильно, адже такий спосіб дихання блокує жирове спалювання і негативно впливає на серце, зношуючи його.

Як правильно дихати?

Саме так, як дихають бігуни, які займаються професійно – глибоко і рідко. Для того, щоб жир почав спалюватися під час тренувань, його потрібно забезпечити киснем. Глибокий вдих сприяє притоку кисню до крові і, відповідно, жировим клітинам, які, як вугілля під впливом того ж кисню, починають «горіти» і віддавати енергію м’язам зайнятим фізичним навантаженням.

Аеробікою краще займатися на свіжому повітрі, адже кисню там значно більше. Тривалість тренування може бути не надто довгою, але інтенсивність – максимальна. Чим більше навантаження ви дасте вашим м’язам, тим більше енергії їм потрібно і призведе до спалювання зайвого жиру. Найголовніше, під час тренування треба правильно дихати.

Якщо ви думаєте, що правильно дихати легко, то помиляєтеся. Як часто ви думаєте про своє дихання? Напевно, практично ніколи. Якщо людина задихається, тоді вона згадує про своє дихання. Коли ви просто сидите на дивані ви дихаєте за допомогою грудного дихання. Не вірите? Подивіться, груди здіймаються? Це і є грудне дихання. Використовуючи правильне дихання, організм витрачає на це мінімум своїх сил.

Займаючись аеробікою, ви також дихайте грудьми. Це не дивно, такий спосіб дихання звичний для вас. Це погано, адже повітря циркулює тільки у верхній частині легенів. Відповідно, організм потребує кисню. Той кисень, що організм отримав грудним способом дихання недостатній. Що ж він робить? Частіше дихання, що призводить до почастішання пульсу і швидкої стомлюваності.

Замість того, щоб після аеробіки відчувати бадьорість ви відчуваєте себе повністю розбитою.

Для того щоб уникнути таких наслідків від тренувань, вчіться дихати животом. Під час заняття повинний переважати черевний подих. Це нескладно. Під час вдиху живіт повинен надутися, а під час видиху він втягується. Спробуйте потренуватися. Спочатку вам буде важкувато так дихати через незвички, але через кілька тренувань ви навчитеся. Зверніть увагу, якщо під час черевного дихання ви будете почувати дискомфорт і труднощі, це говорить про погану поставу. Подбайте про її виправлення, лише потім починайте худнути. Якщо поставу виправите, то будете задихатися і не зможете подужати необхідне навантаження.

Ви повинні навчитися дихати животом ще до спортзалу. Під час тренувань ви не зможете правильно дихати, якщо ще до цього не навчилися. Виконуючи вправи ви будете думати саме про них, а не про дихання. Зробіть так, щоб черевний подих був автоматичним. Дихати потрібно тільки носом! Коли ви дихаєте ротом, то обмежується ємність легенів і спалюється газообмін в організмі. Дихання носом допоможе продовжити заняття аеробікою.

Перші тренування в спортзалі не повинні бути довготривалими.

Вправляйтеся до тих пір, поки відчуваєте, що вам вистачає сили дихати правильно. Якщо ви втомилися дихати носом, то припиняйте тренування. З кожним заняттям збільшуйте час на 5 хвилин. Якщо важко дихати, то навантаження занадто велике. З часом робіть інтервали між подихами більшими. Для того, щоб навчиться правильно дихати вам може знадобитися 2-3 місяці. Не поспішайте, просто все робіть правильно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СХУДНЕННЯ

ДИВНІ СПОСОБИ СХУДНЕННЯ