ГоловнаНовини Здоров'яПродукт, який захищає від підвищеного тиску

Продукт, який захищає від підвищеного тиску

Вчені оцінили вівсянку як незамінний продукт для гіпертоніків, оскільки її вживання ефективно захищає організм від підвищеного тиску. Цей захисний ефект вівсянки щодо людей з гіпертонією підтвердився під час експерименту.

Вівсянка

В ході випробувань добровольці, які страждали підвищеним тиском вживали 120 грамів вівсянки в день. Виявилося, що цей нехитрий спосіб відмінно працює в якості засобу від їх проблеми – підвищеного тиску. Через шість тижнів вживання вівсянки у 75% учасників експерименту їх підвищений тиск стало нижче. У більшості тиск впав на 5 мм ртутного стовпа, у деяких добровольців – на 15 мм.

«Захиститися від розвитку підвищеного тиску найкраще допомагають схуднення, фізичні навантаження, контроль над вживанням солі і здоровий сон. Ми переконалися ще й у великій користі вівсянки для гіпертоніків”, – зазначили дослідники.

Читайте також:  Лікарка розповіла, що чекає жінок без сексу

Захищає вівсянка і від повноти. Журнал Американського коледжу харчування опублікував результати дослідження, в якому половина учасників з’їдали на сніданок вівсянку, а інша половина вживала різні сухі сніданки. Кожна порція містила 363 калорії, але ті, хто їв вівсянку, довше залишалися ситими і тому у них легше йшла зайва вага.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПІДВИЩЕНИЙ ТИСК: 3 СПОСОБИ ЗНИЗИТИ

ВИСОКИЙ І НИЗЬКИЙ ТИСК: ПРИЧИНИ, ПРОФІЛАКТИКА, ЛІКУВАННЯ

ТЕМНА СТОРОНА ВІВСЯНКИ: КОМУ ПОТРІБНО УНИКАТИ І ЧОМУ

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News