Сучасна людина постійно напружує свій зір, дивиться в екран монітора або смартфона. Щоб поліпшити якість зору, в свій раціон харчування варто включати продукти, які допомагають зміцнити кровоносні судини і активізувати кровообіг системи органів зору.

Деякі наукові дослідження свідчать: для якісного зору і здорових очей необхідно щодня вживати продукти, багаті вітамінами А і С, дані нутрієнти забезпечують захист судинах очного яблука і підтримують цілісність сітківки.

Ідеальний для підтримки зору продукт в цьому плані – звичайна морква. У ній міститься бета-каротин, який перетворюється в людському організмі в настільки цінний для хорошого зору вітамін А. Також продуктом, який багатий вітаміном А, є яловича печінка, яку іноді навіть називають тварин аналогом моркви.

Крім того, для поліпшення зору лікарі настійно рекомендують включати в раціон харчування апельсини і курячі яйця, також забезпечують організм вітамінами А і С. Для гостроти зору дуже корисно їсти чорницю.

В список корисних для органів зору продуктів увійшов також шпинат. Його вживання сприяє профілактиці катаракти і вікових змін, заявили медики. Користь оці можуть принести і жирні сорти риби – наприклад, той ж оселедець, який містить в собі багато омега-3 жирних кислот.

Крім того, очі дуже «люблять» мигдаль. У ньому міститься вітамін Е, який є найважливішим антиоксидантом для здоров’я очей, оскільки запобігає розвитку катаракти і сліпоти.

Джерело: МедікФорум