Жіноча мудрість – якість, яка властива не всім представницям прекрасної статі. Дуже багато жінок поводяться, як справжні істерички, заводяться через дрібниці, влаштовують сімейні сварки і не йдуть на компроміс. Хіба можна назвати таких жінок мудрими?

[ads1]

Звичайно, ні. У поняття жіноча мудрість кожна з нас вкладає щось своє.
 
Якості, якими володіє мудра жінка
 
По-справжньому мудра жінка здійснює вчинки, керується не тільки розумом, а й душею. Це любляча, чуттєва, розуміюча натура, яка відчуває відповідальність за себе і своїх близьких.
 
1. Мудра жінка та, яка здатна творити, вона в змозі будувати гармонійні відносини з усім світом і зі своїм чоловіком в тому числі. Вміння знайти спільну мову – це великий дар, який є не у кожного.
 
2. Здатність визнавати свої помилки. Для того, щоб виправляти помилки, необхідно для початку навчитися їх визнавати. Для багатьох це проблематично, вони вважають, що земля крутиться тільки навколо них, а їхня думка – єдино вірна. По-справжньому мудра жінка готова йти на компроміс, обговорювати ситуацію і вирішувати проблему, її не лякає відповідальність.
 
3. Відповідальність – ще одна риса, яка робить жінку сильною і мудрою. Якщо ви усвідомлюєте, що кожна дія має свої наслідки, значить, розумієте, що за всі свої діяння доведеться відповідати. Це розуміння неминучої розплати застерігає жінку від невірних вчинків, помилок і бід.
 
4. Мудра жінка ніколи відкрито не показує своє ставлення до оточуючих людей і світу в цілому. Навіть якщо хтось не подобається їй, дратує її своїми вчинками, на людях вона буде з цією людиною гранично ввічлива. Інше питання – чи буде вона будувати з ним стосунки або постарається уникати будь-якого спілкування.
 
5. Мудра сильна жінка намагається бачити в людях лише хороше, упускаючи недоліки. Вона вірить в те, що рано чи пізно позитивні риси характеру візьмуть верх над недоліками, і людина розкриється перед усіма з іншого, кращого боку.
 
6. Мудрі жінки позбавлені стервозності. Вони не потребують того, щоб утвердитися за рахунок когось. Вони самодостатні і цілеспрямовані настільки, щоб домагатися поставлених цілей власними силами.
 
7. Мудра жінка ніколи не буде принижувати чоловіка. Вона постарається культивувати в ньому лише тільки хороші якості, не акцентуючи увагу на недоліках. Тим самим вона виховує чоловіка, підлаштовує його під себе.
 
8. У відносинах з сильною статтю мудра жінка схильна більше віддавати, ніж брати. Вона вміє любити, розчинятися в об’єкті свого кохання і довіряти йому. Мудра жінка ніколи не влаштує своєму обранцеві сцену ревнощів, вона скоріше викличе його на серйозну спокійну розмову, вона знає, як сваритися правильно.
 
9. Мудра жінка ніколи не буде диктатором у відносинах з близькими людьми. Вона завжди дає свободу вибору, можливість приймати рішення самостійно. Це стосується не тільки чоловіка, але і дітей. Вона не підпорядковує чоловіка своєї волі, намагається чинити так, щоб він здійснював вигідні їй вчинки не по примусу, а за власним бажанням.
 
Це в дитинстві нам достатньо було бути красивими, добрими, милими. Дорослішання накладає на жінок якісь зобов’язання. Одне з них – навчитися бути мудрою, а значить, сильною. Кожна жінка хоче, щоб про неї говорили – «мудра». Але лише одиниці готові працювати над собою, щоб володіти такою рідкісною якістю. Тому дуже важливо, вчитися любити, цінувати, берегти своїх рідних і близьких. Жіноча мудрість – це ключ до жіночого щастя, до міцних сімейних стосунків та поваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РОЗУМНА ЖІНКА – ПОДАРУНОК ЧИ ПОКАРАННЯ?

ОСНОВИ СІМЕЙНОГО ЖИТТЯ, ЯКІ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН

СЕКРЕТИ ВПЛИВУ: МОТИВАЦІЯ І МАНІПУЛЮВАННЯ