Американські вчені з Технологічного інституту Джорджії висловилися про те, що ознакою високого інтелекту може бути мрійливість. Такий висновок фахівцями був зроблений після експериментів з використанням МРТ-сканування головного мозку.

“Якщо людина любить помріяти – це зовсім не погано. Мрійливість свідчить про хорошу роботу мозку, високий інтелект”, – констатували експерти.

Ними було проведено ряд експериментів. Зокрема, учасники випробувань повинні були зосередитися на час на нерухомій точці, і в цей момент чутлива техніка зчитувала діяльність головного мозку людей. Потім добровольці проходили тестування, що дозволяло оцінити їх творчі та інтелектуальні здібності.

Проаналізувавши дані, отримані після МРТ-сканування і тестів, вчені виявили: ті учасники, яким була властива мрійливість, демонстрували взаємодію ділянки мозку в стані спокою. При цьому творчі та інтелектуальні завдання ця категорія випробовуваних проходила набагато ефективніше інших. Вчені резюмували, що мрійливість можна сміливо назвати ознакою високої активності мозку.

«Люди, у яких спостерігався високий рівень інтелекту, креативності та продуктивності, мали тенденцію мріяти більше за інших», – заявили автори роботи.

Раніше ми писали про те, чому денний сон вчені визнали небезпечним для мозку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ НАЗВАЛИ НЕСПОДІВАНІ ОЗНАКИ ВИСОКОГО ІНТЕЛЕКТУ

ФОРМА І РИСИ ОБЛИЧЧЯ ГОВОРЯТЬ ПРО РІВЕНЬ ІНТЕЛЕКТУ

ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ І ЙОГО РОЗВИТОК

Джерело: МедікФорум